تارتار: نمي‌توانيم جوان‌هاي زيادي را در اين ديدار بازي دهيم
شماره خبر : 145608
سرمربي پارس جنوبي جم گفت:من از مسئولان مي‌خواهم به داد پارس جنوبي برسند تا اين تيم هم به سرنوشت تيم‌هايي مانند استقلال خوزستان دچار نشود که زماني قهرمان ايران بودند.

 

ديدار تيم‌هاي پارس جنوبي جم و نفت تهران در چارچوب هفته بيست و نهم ليگ برتر فردا ساعت 18 در ورزشگاه تختي جم برگزار مي‌شود. مهدي تارتار در نشست خبري پيش از ديدار تيمش مقابل نفت تهران اظهار داشت:‌ کم کم به انتهاي ليگ نزديک مي‌شويم. يک فصل خوب را پشت سر گذاشتيم و با تمام مجموعه پارس جنوبي از ابتداي فصل با شرايطي بسيار مناسب پيش آمديم.

او ادامه داد: اين آخرين کنفرانسي است که ما در شهر جم داريم. از همه هواداران تشکر ويژه مي‌کنم که همواره يار و ياور ما بودند. ما اين تيم را توانستيم با چنگ و دندان به اينجاي ليگ برسانيم. من از مسئولان مي‌خواهم به داد پارس جنوبي برسند تا اين تيم هم به سرنوشت تيم‌هايي مانند استقلال خوزستان دچار نشود که زماني قهرمان ايران بودند. دير يا زود هم اين اتفاق خواهد افتاد.

سرمربي تيم فوتبال پارس جنوبي جم خاطرنشان کرد: همه در اين شهر دست به دست هم دادند تا يک تيم ليگ برتري ساختند که همه دنيا هم از اين تيم به نيکي ياد مي‌کنند. حيف است پارس جنوبي به سرنوشت تيم‌هايي مانند نفت تهران و شاهين بوشهر دچار شود. همه زحمت مي‌کشند اما يک قانون عجيب دست همه را بسته است. بايد يک فکر اساسي به خاطر اين مردم انجام داد که تمام دلخوشي‌شان همين تيم است. بنابراين تا دير نشده همه بايد دست به کار شوند و شروع کنند. براي رهايي از اين وضعيت فقط مسئولان بلندپايه مي‌توانند کاري انجام دهند. من و بازيکنانم کاري به مسائل مالي نداريم و با شرف‌مان براي موفقيت تيم تلاش مي‌کنيم. مطمئناً رتبه پنجم جدول بهتر از هفتم است. تلاش مي‌کنيم رکورد ليگ را جابه‌جا کنيم و براي اولين بار به‌عنوان تيمي که از ليگ دسته اول به ليگ برتر صعود کرديم به رتبه پنجم جدول برسيم. بنابراين ما با تمام توان تلاش مي‌کنيم، اما مسئولان هم بايد به فکر مردم باشند.

تارتار در ادامه با بيان اينکه فکر مي‌کند رتبه پنجم جدول بهتر از هفتم است، گفت: ممکن است در اين بازي به يک يا دو جوان هم در ترکيب اصلي فرصت بازي دهيم، خصوصاً در پست دروازه‌بان که در بازي فردا از دروازه‌بان جوان‌مان استفاده مي‌کنيم. مطمئنم اين جوانان فردا ما را رو سفيد خواهند کرد. ضمن احترامي که براي تيم نفت قائلم، اما در بازي فردا براي برد بازي مي‌کنيم. اين تيم بازيکنان بزرگي مانند محسن بنگر و محمد نصرتي را دارد که سابقه بازي در پرسپوليس و استقلال را دارند و همچنين مربي بادانشي همانند هومن افاضلي بالاي سر اين تيم است که به علم روز فوتبال آشنايي کامل دارد. قطعاً تيم نفت در بازي فردا انتحاري بازي خواهد کرد، چون مساوي به درد اين تيم نمي‌خورد، اما ما هم براي شاد کردن دل مردم شهرمان بازي خواهيم کرد.

او در مورد هدف‌گذاري تيمش در دو بازي آينده گفت: يک بحث پنجمي جدول وجود دارد که ما به فکر رکوردزني در ليگ برتر هستيم. يک بحث ديگر هم حقي است که تيم‌هاي ديگر بر گردن ما دارند. الان رقباي تيم نفت انتظار دارند ما بازي جوانمردانه‌اي مقابل اين تيم انجام دهيم. من خودم به شخصه سابقه چنين وضعيتي را زماني که در راه‌آهن بودم، دارم. در آن زمان تيم ما با اختلاف يک امتياز در ليگ برتر ماند. بنابراين براي اينکه در حق تيم‌هاي ديگر اجحاف نشود ما با تمام وجود بازي مي‌کنيم.

سرمربي تيم فوتبال پارس جنوبي جم در مورد مصدومان و محرومان تيمش در بازي با نفت گفت: محرومي در اين ديدار نداريم اما محسن فروزان تنها مصدوم ماست. زانوي فروزان درد مي‌کرد و از ما مرخصي خواست. او مي‌خواست زانوي خود را جراحي کند و من به او گفتم تا اتمام بازي‌ها صبر کند.

تارتار همچنين در مورد استفاده از جوانان تيمش در ديدار مقابل نفت گفت: همان‌طور که گفتم ما نمي‌توانيم جوان‌هاي زيادي را در اين ديدار بازي دهيم، اما فقط در پست دروازه‌بان اين کار را انجام خواهيم داد، آن هم به اين دليل است که يک فصل نيمکت‌نشيني مي‌تواند دروازه‌بان دوم ما را به لحاظ روحي بهم بريزد. اين دروازه‌بان در رده پايه‌هاي تيم ملي بازي کرده و نگراني از او نداريم. مطمئناً در اين مسابقه براي برد به زمين خواهيم رفت. دوست هم نداريم تيم نفت به ليگ دسته اول سقوط کند اما اين قانون فوتبال است. ما شرافت‌مان را از سر راه نياورده‌ايم و کساني هم که ما را در اين مدت مي‌شناسند مي‌دانند که نان حلال به خانه برده‌ايم. قطعاً در بازي فردا براي برد بازي خواهيم کرد.

او در پايان در واکنش به اين پرسش که اگر فصل آينده در تيم پارس جنوبي حضور داشت آيا تيمش را براي کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا خواهد بست، بيان کرد: من مالک باشگاه نيستم که بخواهم که تيم را براي سهميه ليگ قهرمانان آسيا ببندم. اگر شرايط مهيا شود و از اين مشکلات رها شويم مردم از ما انتظار دارند که تيمي در حد کسب سهميه ببنديم. قطعاً از تيم ما 80 درصد بازيکنان در فصل آينده خواهد ماند اما اگر آنها را بخواهند. وضعيت خود من هم مشخص نيست. فعلاً شرايط باشگاه ما مشخص نيست. اگر قرار است تيمي در حد کسب سهميه ببنديم بايد مشکلات باشگاه حل شود.

ارسال در: شنبه 1 ارديبهشت ساعت 18:44 (1397/2/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن