بازهم خطر کسر امتياز گريبان ملوان را گرفت
شماره خبر : 145631
با حکم فيفا باشگاه راهآهن به دليل پرداخت نکردن مطلابات اگور ننزيچ به کسر 6 امتياز محکوم شد.

تيم فوتبال راه آهن تهران با حکم فيفا به دليل پرداخت نکردن مطالبات ايگور ننزيچ به کسر 3 امتياز محکوم شد و ملوان انزلي هم به دليل بدهي 92هزار دلاري به زوران زلاتکوفسکي در آستانه کسر 6 امتياز قرار گرفت.

روزبه وثوق احمديدرباره کسر 3 امتياز از باشگاه راه آهن تهران به دليل پرداخت نشدن مطالبات ايگور ننزيچ،  دروازه بان اسلوونيايي سابق اين تيم بيان کرد: فيفا اين حکم را به باشگاه راه آهن و فدراسيون فوتبال ارسال کرده است و ما هم با ارجاع حکم  پرونده ننزيچ به سازمان ليگ از مسئولان اين سازمان درخواست کرديم تا با توجه به به اينکه بايد حکم در سريع ترين زمان ممکن اجرا شود، سه امتياز را در فصل جاري ليگ دسته اول از اين تيم کسر کنند.

او ادامه داد: فيفا از سال 2016 پرونده ايگور ننزيچ با راه آهن را پيگيري مي کند و با گذشت 2 سال از آغاز رسيدگي با درنظر گرفتن شرايط باشگاه ايراني حکم کسر 3 امتياز را صادر کرد. با اين وجود اگر بازهم مطالبات پراهيچ پرداخت نشود، احتمال سقوط راه اهن به دسته پايين تر وجود دارد.

رئيس کميته تعيين وضعيت بازيکنان فدراسيون فوتبال درمورد فرصت يک روزه تيم ملوان انزلي براي پرداخت طلب 92 هزار دلاري زوران زلاتکوفسکي با توجه به درخواست وکيل اين بازيکن اظهار داشت: وکيل زوران اقدام هايي را براي کسر 6 امتياز از ملوان انجام داده است و در صورتي که اين باشگاه در سريع ترين زمان ممکن مطالبات زلاتکوفسکي را پرداخت نکند، احتمال دارد ازملوان هم امتياز کسر شود. البته ما تاکنون درمورد پرونده مذکور مکاتبه اي با فيفا انجام نداده ايم اما گر حکم قطعي شود، فيفا يک نسخه از آن را در اختيار فدراسيون فوتبال قرار مي دهد.

تيم فوتبال راه آهن تهران اکنون با کسب 10امتياز در قعر ليگ دسته اول قرار گرفته و سقوطش به ليگ دسته دوم قطعي است.انزلي چي ها نيز با 51 امتياز در رده ششم ليگ يک جاي دارند.

@navaddaily
 

ارسال در: يکشنبه 2 ارديبهشت ساعت 13:04 (1397/2/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن