نامجو مطلق: شانس استقلال در آسيا بيشتر از ذوب آهن است
شماره خبر : 145657
پيشکسوت استقلال مي گويد اين تيم نبايد خونه به خونه را در فينال حذفي دست کم بگيرد.

مجيد نامجو مطلق پيشکسوت باشگاه استقلال درباره ديدار با پيکان گفت: استقلال مثل هميشه خوب بود. با حضور شفر تغيير و تحول زيادي ايجاد شده و استقلال خوب بازي مي کند. تيم از نظر فني بسيار قدرتمند است و از نظر تاکتيکي و بدني تيم شرايط ايده آلي دارد.


وي افزود: استقلال با وجود 10 نفره شدن، به خوبي توانست تيم حريف را تحت فشار بگذارد و تيم خوب پيکان را شکست دهد. اين آمادگي روحي، رواني، بدني و ذهني بازيکنان را نشان مي دهد.


نامجو مطلق در ادامه صحبت هاي خود خاطر نشان کرد: اشتباهات فردي در هر تيمي وجود دارد و اين بازي نيز بسيار حساس بود. تيم براي رده دوم جدول مي جنگد و باعث شده بود برخي اشتباهات فردي رخ دهد اما نکته مهم غلبه استقلال بر استرس بود و ديديم که با وجود عقب افتادن از حريف، ده نفره شدن و شرايط جوي، تيم برنده از زمين خارج شد. به عنوان يک استقلالي مي گويم، به آينده استقلال و ادامه پيشرفت اين تيم خوش بين هستيم.


مربي سابق استقلال درباره اهميت ديدار فينال حذفي برابر خونه به خونه، تصريح کرد: خونه به خونه که دو تيم ليگ برتري را حذف کرده، تيم خطرناکي است. استقلال تا فينال قرعه مناسبي داشت و توانست حريفان خود را شکست دهد و قرعه خوب به استقلال کمک کرد اما اين بازي متفاوت است. خونه به خونه فيناليست است و نبايد دست کم گرفته شود. انگيزه بازيکنان بايد بالا باشد و با تمام توان در اين بازي ظاهر شوند تا بتوانيم يک جام داخلي کسب کنيم.


نامجو مطلق درباره ديدار آسيايي استقلال برابر ذوب آهن، افزود: در گذشته نيز گفتم که از صعود سه تيم ايراني خوشحال هستم و يک تيم ايراني حتما در جمع 4 تيم حضور خواهد داشت و اين موضوع براي فوتبال ما بسيار خوب است. شرايط استقلال برابر لوکوموتيو راحت تر بود و مي توانست از سد حريف ازبک با دردسر کمتري عبور کند. استقلال يک بازي سخت در آسيا خواهد داشت. شانس استقلال قطعا بيشتر اشت اما بازي مشکلي است. ذوب آهن تيم فيزيکي و خوبي است و در ضربات ايستگاهي موفق عمل مي کند. استقلال بايد با قدرت ظاهر شود. باخت در ديدار ليگ برتر نيز مطمئنا اهميت ندارد زيرا آن برهه از فصل هفته هاي ابتدايي حضور شفر بود و بازيکنان شرايط مناسبي نداشتند و مطمئن باشيد که ذوب آهن با تيم جديدي در ليگ قهرمانان ديدار خواهد کرد که با تيم مسابقات ليگ برتر تفاوت زيادي دارد.

ارسال در: دوشنبه 3 ارديبهشت ساعت 10:57 (1397/2/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن