گلري که شايد کارش به شکايت برسد!
شماره خبر : 145659
دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: به احتمال 99.99 صدم درصد از استقلال خوزستان مي‌روم.

وحيد شيخ‌ويسي در مورد بقاي استقلال خوزستان در ليگ برتر، گفت: فقط مي‌توانيم خدا را شکر کنيم. کار بزرگي کرديم و در اين راه سختي‌هاي زيادي کشيديم. خدا را شکر توانستيم با پيروزي در ليگ برتر بمانيم و از سپاهان هم درجدول بالاتر رفتيم.

وي در مورد اينکه در پنج هفته گذشته استقلال خوزستان نتايج بسيار خوبي کسب کرده است، اظهار داشت: بعد از اينکه آب پاکي را روي دستمان ريختند بازيکنان بدون توجه به همه چيز فقط کار خود را انجام دادند. البته نبايد همه چيز را ناديده گرفت در هفته‌هاي پاياني مديريت هم يک مقدار کمکمان کرد. در کل بازيکنان غيرت خود را نشان دادند و دمشان گرم. آنقدر خوشحال هستيم که احساس مي‌کنيم قهرمان هستيم.

گلر استقلال خوزستان در پاسخ به اين سوال که آيا کار او در اين تيم تمام شده است، تصريح کرد: هنوز چيزي مشخص نيست اما 99 درصد 99 صدم درصد از استقلال خوزستان جدا مي‌شوم. بايد منتظر آينده ماند.

شيخ‌‌ويسي در مورد وضعيت مطالباتش گفت: فعلا که خبري نيست. بايد منتظر بمانيم تا ببينيم چه اتفاقي مي‌افتد. احتمالا کار به شکايت و اين حرف‌ها مي‌افتد يا اينکه با باشگاه به توافق مي‌رسيم.

وي در مورد برخوردهايي که در يکي دو سال اخير از سوي باشگاه با بازيکنان انجام شد، عنوان کرد: ديگر چه بگوييم. نمي‌خواهم وارد اين مسائل شوم اما در کل بازيکنان خيلي اذيت شدند.

ارسال در: دوشنبه 3 ارديبهشت ساعت 12:22 (1397/2/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن