سفير قطر با تاج ديدار کرد
شماره خبر : 146263
سفير قطر در جمهوري اسلامي ايران با رييس فدراسيون فوتبال ديدار و گفتگو کرد.

علي بن حمد بن علي السليطي، امروز با حضور در فدراسيون فوتبال، با مهدي تاج نشستي را برگزار کرد.

وي در اين ديدار خطاب به رييس فدراسيون فوتبال گفت: من بسيار خوشحالم که در کشور ايران هستم.حضور مقتدرانه تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني 2018 را تبريک مي گويم.اميدوارم همانطورکه در مرحله مقدماتي خوش درخشيديد،در روسيه هم نمايش خوبي داشته باشيد.نگاه فوتبال آسيا به ايران يک تيم مقتدر است و همه اميدوارند تيم ملي ايران از گروه خود در جام جهاني هم صعود کند.ما روابط بسيار خوبي با جمهوري اسلامي ايران داريم.خوشحالم اين رابطه خوب در بحث فوتبال هم وجود دارد و به طور حتم اين روابط در آينده تقويت خواهد شد.

رييس فدراسيون فوتبال در اين ديدار عنوان کرد: برگزاري جام جهاني فوتبال در قطر،فرصت بسيار مناسبي براي فوتبال آسيااست که ظرفيتها را در سطح جهاني به نمايش بگذارد.در اين ميان،همجواري اين کشور با کيش،ظرفيت ايده آلي در جهت برگزاري کمپ ها،تمرينات و حتي مسابقات در اين جزيره زيبا فراهم مي کند. وي افزود:کيش داراي هتل هاي بسيار زيبا و مجلل است و جدا از اين سه زمين،سالن هاي متعدد و ساير زير ساخت هاي معتبر در اين باره را داراست.لذا آمادگي مطلوبي پيرامون اين طرح وجود دارد.براين اساس،مذاکرات اوليه هم در اين باره با فدراسيون فوتبال قطر و مسولان برگزاري جام جهاني 2022 انجام شده و در روزهاي آينده،نشست هايي در اين باره برگزار خواهد شد.

تاج تصريح کرد:همگان بر اين باورند که گروه ايران در جام جهاني بسيار دشوار است.لذا همه تلاش تيم ملي ما در جهت ارائه بازي آبرومندانه خواهد بود و در اين مسير مي بايست توقعات کاذب را کاهش داد.بي شک،آوردگاه جام جهاني ميداني مناسب براي تقويت هاي ظرفيت هاي فوتبال ما در همه سطوح براي رويدادهاي آتي خواهد بود.

سفير قطر در جمهوري اسلامي ايران،ضمن تمجيد از طرح پيشنهادي فدراسيون فوتبال ايران،ابراز اميدواري کرد که قطر در فرآيند ميزباني جام جهاني 2022 از امکانات جزيره کيش استفاده کند.

ارسال در: يکشنبه 23 ارديبهشت ساعت 12:23 (1397/2/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن