نيوکاسل؛ مشتري جديد عليرضا جهانبخش
شماره خبر : 146338
يک سايت انگليسي از تمايل باشگاه نيوکاسل براي جذب عليرضا جهانبخش بازيکن تيم ملي ايران خبر داد و اعلام کرد تا قيمت اين بازيکن بالاتر نرفته است، بايد با او قرارداد امضا شود.

عليرضا جهانبخش بازيکن تيم ملي فوتبال ايران سال گذشته موفق شد با 21 گل عنوان آقاي گلي ليگ هلند را با تيم آلکمار به دست بياورد و حالا مترصد حضور در تيم‌ها و ليگ‌هاي بزرگتر است.
سايت «ترنسفر تاورن» انگليس اعلام کرد که جهانبخشِ 10.8 ميليون پوندي گزينه مناسبي براي تيم نيوکاسل محسوب مي‌شود. هدايت اين تيم بر عهده رافائل بنيتز سرمربي پيشين رئال مادريد و ليورپول است.
اين سايت با اشاره به مشکلات تيم نيوکاسل در خط حمله نوشت: پاسخ مشکلات اين تيم عليرضا جهانبخش بازيکن تيم آلکمار است که فصل گذشته 21 گل زد و 12 پاس گل داد و عنوان آقاي گلي ليگ هلند را از آن خود کرد. او در بازي اول تيم ملي ايران در جام جهاني هم مقابل مراکش حضور داشت و کمک کرد تا تيمش به صدر گروه B. برود. عملکرد بهتر او در جام جهاني قيمت اين بازيکن را بالاتر هم خواهد برد و نيوکاسل بايد خيلي سريع با اين بازيکن قرارداد امضا کند؛ قبل از آنکه تيم ديگري براي خريد او اقدام کند.

ارسال در: يکشنبه 30 خرداد ساعت 11:33 (1389/3/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن