جواد خياباني گزارشگر بازي ايران و اسپانيا شد
شماره خبر : 146341
جواد خياباني امشب بازي ايران و اسپانيا را گزارش مي‌کند.
بازي تيم ملي ايران در مقابل اسپانيا چهارشنبه ـ. 30 خرداد ماه ـ. برگزار مي‌شود که جواد خياباني آن را گزارش خواهد کرد.

جواد خياباني تاکنون گزارش بازي‌هاي به يادماندني، چون ايران و استراليا در جريان مسابقات مقدماتي جام جهاني (1998) و ايران ـ. آمريکا در جريان رقابت‌هاي جام جهاني 1998 را بر عهده داشته که هر دو بازي به با برد ايران به پايان رسيده است.
ايران و اسپانيا تاکنون هيچ مسابقه‌اي با هم برگزار نکرده‌اند. همچنين اين مسابقه ششمين بازي ايران با تيم‌هاي اروپايي در جام جهاني است. يک تساوي و 5 شکست حاصل عملکرد ايران برابر تيم‌هاي اروپايي بوده است. تنها تساوي ايران مقابل اسکاتلند در سال 1978 رقم خورد.
بازي تيم ملي ايران در مقابل اسپانيا امشب ساعت 22:30 از شبکه سه سيما به روي آنتن مي‌رود.
اما شاگردان کارلوس کي‌روش بعد از کسب يک پيروزي دلچسب مقابل مراکش در حالي به مصاف اسپانيا خواهند رفت که روزبه چشمي را در اختيار ندارند. از طرف مقابل بازگشت دني کارواخال خبر خوبي براي تيم ملي فوتبال اسپانياست. بازيکني که به تازگي مصدوميت را پشت سر گذاشته و ممکن است براي تيمش به ميدان برود. اشتباهات عجيب داويد دخئا بهترين دروازه‌بان اين فصل ليگ برتر باعث شد اسپانيا برنده بازي نخست نباشد. از طرف ديگر اخراج پرحرف و حديث لوپتگي حاشيه‌هاي زيادي را در تيم اسپانيا متوجه خود کرد و حالا بازيکنان ايران مي‌خواهند شگفتي ديگري را در جام شگفتي‌ها رقم بزنند و قهرمان دو دوره پيش اين رقابت‌ها را در کازان شوکه کنند.
ارسال در: يکشنبه 30 خرداد ساعت 11:39 (1389/3/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن