تغييرات تاکتيکي "برانکو" براي بازي هجومي در فصل آينده
شماره خبر : 146380
پرسپوليس برانکو در سه فصل متوالي بهترين خط حمله ليگ برتر را در اختيار داشت و در اين مدت 144 بار دروازه حريفان را فرو ريخت.

سه فصل متوالي آقاي گلي از ديگر رکورد‌هاي فاز تهاجمي تيم برانکو است. برانکو ليگ چهاردهم به پرسپوليس پيوست و 6 هفته پاياني با ترکيب مورد علاقه‌اش 1-3-2-4 بازي کرد و ليگ پانزدهم را هم با همين ترکيب آغاز کرد که موفقيت چنداني حاصل نشد و سرمربي کروات پرسپوليس تصميم به تغيير تاکتيک گرفت و بعد از مرگ مرحوم هادي نوروزي با ترکيب 2-4-4 لوزي به ميدان رفت و با بازي دادن به محسن مسلمان به بهترين تيم فوتبال ايران تبديل شد.

پرسپوليس برد و برد تا از رتبه‌هاي انتهايي جدول ليگ برتر به نايب‌قهرماني ليگ پانزدهم برسد و بهترين خط حمله ليگ شود. پرسپوليس ليگ شانزدهم را هم با همين روند ادامه داد و مقتدرانه و با ثبت بهترين خط حمله قهرمان ليگ شانزدهم شد. آغاز ليگ هفدهم هم با پيروزي توأم بود و پرسپوليس قهرمان نيم‌فصل اول و در پايان قهرمان ليگ شد، اما در هفته‌هاي پاياني ليگ هفدهم اتفاق عجيبي رخ داد و بعد از عدم رضايت برانکو از مسلمان و منشا سيستم پرسپوليس کم‌کم تغيير کرد و باز به 1-3-2-4 تبديل شد. اما بازي‌هاي تدافعي و نتايج نسبتاً ضعيف سرخپوشان در هفته‌هاي پاياني ليگ هفدهم باعث شده تا برانکو تصميم جديدي بگيرد و تيمش را با سيستم 4-4-2 لوزي بهتر تمرين دهد. البته با مشخص نشدن تکليف وحيد اميري خيلي زود است در مورد سيستم بازي پرسپوليس صحبت کنيم، اما نکته‌اي که در تمرينات سرخپوشان به چشم مي‌آيد چينش بازيکنان با ترکيب 2-4-4 لوزي است؛ جايي که منشا در کنار عليپور به ميدان مي‌رود و نعمتي در کناره‌ها بازي مي‌کند. نوراللهي و رسن هم گزينه‌هاي پشت دو مهاجم هستند و جالب است بدانيد شريفي تازه پرسپوليسي شده وينگر راست بازي مي‌کند. شريفي بيشتر يک مهاجم است، ولي برانکو او را در سمت راست خط هافبک بازي مي‌دهد و اميد عاليشاه را به عنوان مهاجم تمرين مي‌دهد. پرسپوليس به تازگي تمرينات خود را آغاز کرده و بعد از بازي‌هاي تدارکاتي مي‌شود بهتر راجع به سيستم نهايي سرخپوشان در ليگ هجدهم صحبت کرد و بايد تا آن زمان منتظر بمانيم.

ارسال در: دوشنبه 31 خرداد ساعت 16:00 (1389/3/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن