انصاري فرد: مي‌دانيم چطور صعود کنيم
شماره خبر : 146411
مهاجم تيم ملي ايران و عضو باشگاه المپياکوس يونان گفت: حق ما مقابل اسپانيا حداقل مساوي بود چون فرصت هاي زيادي براي گلزني داشتيم و يک امتياز را بايد مي گرفتيم.

کريم انصاري فرد، مهاجم تيم ملي کشورمان و عضو باشگاه المپياکوس يونان پيش از ديدار با پرتغال در جام جهاني 2018 روسيه در مصاحبه با سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا گفت: ما از جام جهاني گذشته چيزهاي زيادي آموختيم و مي دانيم که در بازي بعديمان مقابل پرتغال چطور بازي کنيم. مي دانيم چگونه مبارزه کنيم. ما بهترين مربي دنيا را در کنارمان داريم. ما چيزهاي زيادي را ياد گرفتيم و باور کنيد. در بازي آينده به مرحله بعد صعود خواهيم کرد.

انصاري فرد در دقيقه 62 يک شوت خيلي محکم به طرف دروازه اسپانيا انجام داد که با فاصله خيلي کم به پشت تور دروازه خورد. او درباره اين شوت گفت: نزديک بود خوشحالي کنم و مطمئن بودم که گل مي شود. به نظرم اگر 10 سانتي متر داخل تر مي زدم گل بود ولي اشکالي ندارد. بعد از آنکه گل را خورديم برنامه داشتيم و شروع به خلق موقعيت کرديم همچنان که ديديد فرصت هاي خوبي براي گلزني داشتيم ولي اين اتفاق نيفتاد.

مهاجم تيم ملي ايران ادامه داد: به نظرم ما در بازي با اسپانيا بد شانس بوديم. حق ما حداقل مساوي بود چون فرصت هاي زيادي براي گلزني داشتيم و يک امتياز را بايد مي گرفتيم. ما بد شانس بوديم اما ما تا پايان بازي تلاش کرديم و  تمام توان خود را گذاشيتم و براي کشورمان نيز خواهيم جنگيد.

انصاري فرد در پايان گفت: نمي توان ما را با بازيکنان اسپانيا مقايسه کرد چون آنها در باشگاه هاي بزرگ دنيا بازي مي کنند و آنها بازيکنان خوبي هستند اما ما نيز تيم خوبي هستيم و همه ما يک تيم هستيم. اين فوتبال مدرن است و اين نوع بازي را در تمام مسابقات جام جهاني ديديد. همه تيم در اين بازي در دفاع بوديم و دست به ضد حملات مي زديم. وقتي شما فضا به اسپانيا مي دهيد مي دانيد که چه اتفاقي مي افتاد. ما در اين بازي تمام تلاش‌مان را کرديم و تنها در يک لحظه شکست خورديم. آنها فرصتي واقعي براي گلزني نداشتند اما اشکالي ندارد.

ارسال در: سه شنبه 1 تير ساعت 13:04 (1389/4/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن