جهانبخش: کلي انرژي براي بازي با پرتغال داريم
شماره خبر : 146450
وينگر تيم ملي در خصوص ديدار ايران و اسپانيا گفت: انتخاب کاستا به عنوان بهترين بازيکن عجيب بود.

عليرضا جهانبخش، توقعات را بالا برده است. خودش هم اين را مي‌داند. همه توقع دارند او وقتي به زمين بازي مي‌رود، بترکاند. او هم تلاشش را کرده. در بازي اول کل تيم استرس داشت و در بازي دوم هم عليرضا زياد فرصت بازي پيدا نکرد. او حالا مي‌گويد براي بازي آخر کلي انگيزه دارد. عليرضا درباره ديدار اسپانيا و همين‌طور اتفاقاتي که در اين مسابقه افتاد، توضيحاتي مي‌دهد.

عليرضا، بعد از بازي با اسپانيا فضاي رختکن تيم ملي دقيقاً عکس فضاي رختکن بازي با مراکش بود ولي واقعاً شما خوب بوديد و خيلي جاي ناراحتي ندارد.
خب همه ناراحت بودند. دوست داشتيم امتياز بگيريم. ديديد اسپانيايي‌ها چقدر بعد از مسابقه خوشحال بودند. گل زدن به ايران اصلاً براي آن‌ها ساده نبود و به سختي توانستند برنده باشند. ولي ما ناراحتيم که نشد امتياز بگيريم، اما خب داريم به بازي پرتغال فکر مي‌کنيم. تمام تمرکزمان را روي آن مسابقه گذاشته‌ايم تا ان‌شا‌ءالله ببريم.

ولي مردم ايران خوشحال بودند که اين‌قدر خوب بازي کرديد.
ناراحتي ما هم ناراحتي مثبت است، چون نتوانستيم با وجود بازي خوب، از اسپانيا امتياز بگيريم. شرايط خوبي داشتيم و متأسفانه روي يک بدشانسي گل خورديم. تنها چيزي که مي‌توانم از رسانه شما به مردم بگويم اين است که خيلي انرژي و انگيزه دارم که بازي بعدي3 امتياز را به دست بياوريم.

بعد از گل اسپانيا تيم ملي عالي بود و افسوس که ضربه سر مهدي طارمي گل نشد.
خب طبيعي بود فشار بياوريم. اسپانيا از ابتدا تمرکزش را روي حمله گذاشت، چون به برد نياز داشت. همه انرژي خود را گذاشته بودند تا نتيجه بگيرند. مي‌دانستيم بازي سخت مي‌شود و بايد همه چيز را کنترل کنيم. خيلي خوب دفاع کرديم و بعد از گلي که با بدشانسي خورديم، تلاش کرديم جبران کنيم. موقعيت داشتيم ولي افسوس. دروازه اسپانيا قفل شده بود و مي‌توانستيم يک گل بزنيم.

لايي اميري هم تاريخي بود.
فوق العاده بود. در رختکن با بچه‌ها درباره لايي وحيد حرف مي‌زديم. او خيلي خوب بازي کرد. نمي‌توانم تک‌تک اسم ببرم. همه عالي بودند. با هم دفاع کرديم و با هم حمله. تک‌تک بازيکنان فوق العاده بودند. الان سرشار از انگيزه هستيم. کلي روحيه داريم که پرتغال را ببريم و صعود کنيم.

عجيب نبود کاستا بهترين بازيکن زمين شد؟
چرا واقعاً عجيب بود.

اگر اسپانسر ايراني در روسيه داشتيم شايد يکي از بازيکنان ما انتخاب مي‌شد.
خودتان ديگر همه چيز را مي‌دانيد. متأسفانه يک‌سري چيز‌ها گفتني نيست. ولي من درباره داوري هم يک چيز بگويم. در خيلي از صحنه‌ها مي‌شد بازيکنان اسپانيا کارت بگيرند ولي داور راحت از کنارش مي‌گذشت. واقعاً عجيب بود. متأسفانه هرچه که دليلش بود، باعث شد تا تمام صحنه‌هاي 50-50 را به نفع اسپانيا بزند.

عليرضا، ظاهراً فشار روي تو زياد است. توقعات بالاست ولي يک‌جور‌هايي جام تو تا اينجا نبوده.
خب بازي اول استرس خيلي خيلي زياد بود. من در اين چند سال هيچ‌وقت چنين استرسي را نه در خودم و نه در تيم نديدم. بازي اول شرايط سختي داشت که متأسفانه به خاطر همين، دوقلوي پايم آسيب ديد. قبل از بازي اسپانيا هم با کادر فني حرف زدم و گفتند ريسک نکنيم و از ابتدا بازي نکن. براي همين روي نيمکت نشستم. ولي خيلي انگيزه دارم و مي‌خواهم تمام انرژي‌ام را براي بازي پرتغال بگذارم.

ارسال در: پنجشنبه 3 تير ساعت 10:41 (1389/4/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن