کي روش هنر مربي گري را با مهار رونالدو نشان دهد
شماره خبر : 146451
داداش زاده گفت: تاکتيک تيم پرتغال وابسته به رونالدو است و کي‌روش با برنامه‌ريزي براي مهار او در اين بازي مي‌تواند هنر مربيگري خودش را نشان دهد و اين را نبايد فراموش کنيم که احتمال صعود پرتغال از ما بيشتر است و آنها محتاط‌تر از ما به ميدان خواهند آمد.

بهزاد داداش‌زاده در خصوص ديدار تيم ملي کشورمان برابر پرتغال اظهار داشت: جام جهاني 2018 جام شگفتي‌هاست و هيچ چيزي قابل پيش‌بيني نيست، اما بايد منطقي باشيم. ما در بازي اول تيم برتر نبوديم، ولي برنده شديم و در بازي مقابل اسپانيا با اينکه حق‌مان برد بود بازنده ميدان بوديم.

وي افزود: تاکتيک تيم پرتغال وابسته به رونالدو است و کي‌روش با برنامه‌ريزي براي مهار او در اين بازي مي‌تواند هنر مربيگري خودش را نشان دهد و اين را نبايد فراموش کنيم که احتمال صعود پرتغال از ما بيشتر است و آنها محتاط‌تر از ما به ميدان خواهند آمد.

پيشکسوت فوتبال کشور در مورد عملکرد تيم ملي کشورمان در جام جهاني تصريح کرد: ما تيم خوبي داريم و مطمئن باشيد اگر در گروهي به جز گروه مرگ بوديم به مرحله بعد صعود مي‌کرديم.

داداش‌زاده ادامه داد: کي‌روش قراردادش را تمديد کرده و او يک قهرماني آسيا به ايران بدهکار است به نظرم تاکنون کي‌روش فقط نتيجه‌گرا بوده و سبک جديدي نياورده است. او با قهرماني در آسيا مي‌تواند عيارش را نشان دهد.

ارسال در: پنجشنبه 3 تير ساعت 10:44 (1389/4/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن