سرمربي اسپانيا: بازي برابر ايران خيلي سخت بود
شماره خبر : 146452
سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا تقابل برابر ايران را سخت توصيف کرد.

فرناندو هيرو در مصاحبه با شبکه SER و برنامه ورزشي "ال لار گرو" به وضعيت تيم‌ ‌ملي و حضور داويد دخئا در ترکيب اصلي اشاره کرد. سرمربي تيم‌ ‌ملي فوتبال اسپانيا گفت‌: او با شخصيت است و پس از اتفاقات ديدار برابر پرتغال عملکردش تغيير پيدا نکرد. او هميشه آرام است و اين آرامش به او کمک مي‌کند. قصد ندارم دخئا را نيمکت نشين کنم.

سرمربي اسپانيايي در مورد ديگو کاستا اظهار کرد: شماره "9" تيم‌ ‌ملي بودن براي هيچ کسي آسان نيست. در کنار اين مهاجم هافبک‌هاي زيادي حضور دارند و به همين خاطر فضاي کافي براي حمله وجود ندارد. با اين حال کاستا کار خود را به نفع فوق‌العاده‌اي انجام مي‌دهد.

هيرو درباره دو بازي گذشته خود گفت‌:  ديدار برابر تيم‌ ‌ملي فوتبال پرتغال يکي از بهترين بازي‌هاي جام جهاني بود. مقابل ايران بازي خيلي سختي داشتيم و پيش از اين ديدار از اين موضوع آگاه بوديم.

اسپانيا در آخرين بازي خود در مرحله گروهي جام جهاني به مصاف مراکش مي‌رود. سرمربي لاروخا درباره تغيير در ترکيب گفت‌: من مرد اول تيم هستم. هر کسي مي‌تواند  نظر دهد اما در نهايت اين من هستم که تصميم نهايي را مي‌گيرم.

هيرو در رابطه با VAR گفت‌: استفاده از اين تکنولوژي را مي پسندم چون داوران کار خود را راحت‌تر انجام مي‌دهند. زماني که داوران در آرامش کار کنند اين به نفع فوتبال است.

سرمربي اسپانيايي در مورد شگفتي‌هاي جام جهاني اظهار کرد: جام جهاني برابري است و پر از شگفتي است.

او در پايان به وضعيت تيم‌ ‌ملي اسپانيا اشاره کرد و گفت‌: ما چهار امتياز داريم و در بازي آخر نيز شانس قرار گرفتن در صدر را داريم.

ارسال در: پنجشنبه 3 تير ساعت 10:45 (1389/4/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن