جام جهاني 2018| هواداران انگليسي مجازات شدند
شماره خبر : 146454
دادگاهي در انگليس چند هوادار فوتبال اين کشور در روسيه را مجازات کرد.

شماري از هواداران انگليسي حاضر در روسيه براي تماشاي ديدارهاي جام جهاني 2018 از سوي دادگاهي در انگليس با ممنوعيت تماشاي ديدارهاي فوتبال باشگاهي اين کشور به خاطر سلام هيتلري و سردادن شعارهاي ضد يهودي در شهر وولگوگراد مواجه شدند. براي 2 نفر ديگر نيز مجازات‌هايي در نظر گرفته شده که در روزهاي آينده اعلام مي‌شود.

در روزهاي اخير فيلمي از سوي هواداران انگليسي حاضر در جام جهاني 2018 روسيه منتشر شد که در حال سلام دادن هيتلري هستند. همچنين عده‌اي از آنها پس از پايان بازي انگليس و تونس در ورزشگاه وولگوگراد فيلمي با شعارهاي ضد يهودي در فضاي اينترنت منتشر کردند.

فدراسيون فوتبال انگليس نيز با انتشار بيانيه‌اي در اين رابطه اعلام کرد: اين رفتارهاي ناهنجار در فيلم‌هاي منتشر شده ارزش واقعي طرفداران تيم ملي فوتبال انگليس در روسيه را نشان نمي‌دهد.

دادگاه شهر لستر سيتي پس از تحقيق مشترک با فدراسيون فوتبال انگليس ميخائيل هربرت، هوادار 57 ساله انگليسي را به مدت 5 سال از حضور در ورزشگاه‌هاي اين کشور براي تماشاي ديدارهاي فوتبال محروم کرد. نوع محروميت 2 هوادار ديگر 52 و 57 ساله انگليسي تا روز سه‌شنبه اعلام مي‌شود.

همچنين يک هوادار 25 ساله انگليسي به نام پائول يانسون به جرم رفتارهاي خشونت‌آميز در قطاري که به سمت شهر وولگوگراد حرکت مي‌کرد از سوي دادگاه آکسفورد به مدت 3 سال از حضور در ورزشگاه‌هاي انگليس محروم شد.

ارسال در: پنجشنبه 3 تير ساعت 10:48 (1389/4/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن