انگليس، پاناما را 6 تايي کرد
شماره خبر : 146455
ديدار دو تيم انگليس و پاناما در دومين تجريه خود در جام جهاني 2018 روسيه از گروه G. آغاز شد.

ديدار دو تيم انگليس و پاناما در دومين تجريه خود در جام جهاني 2018 روسيه از گروه G. آغاز شد که اين ديدار با برتري 6 بر يک انگليس به پايان رسيد.

انگليس 6-1 پاناما

داور: گريشا قائد (مصر)

ورزشگاه: نيژني

گل: استونز (8 و 40)، هري کين (21، 44 و 62) و لينگارد (36) براي انگليس، بالوي (78) براي تونس

کارت زرد: اسکوبار و کوپر براي پاناما، لوفتوس چيک براي انگليس

کارت قرمز: _.

ترکيب انگليس: جردن پيکفورد، کيل واکر، جان استونز، هري مگير، جسي لينگارد، جردن هندرسون، هري کين، رحيم استرلينگ، تريپر، اشلي يانگ و روبن چيک

ترکيب پاناما: خايمه پندو، ميشل موريو، فيلدل اسکوبار، رومن تورس، گابريل گومس، بلاس پرس، ادگارد بارسناس، آرماندو کوپر، اريک ديويس، آنيبال گودوي و خوسه لوييس رودريگس

به گزارش سايت روزنامه 90، دو تيم انگليس و پاناما در دومين ديدار خود در مرحله گروهي جام جهاني از ساعت 16:30 در ورزشگاه نيژني برابر هم قرار گرفتند.

نيمه اول

بازي با قضاوت داور مصري آغاز شد و انگليس توپ و ميدان را در همان ابتداي بازي به دست آورد.

دقيقه 8: کرنر انگليس با سانتر تريپير به روي دروازه ارسال شد و ضربه سر جان استونز دروازه پندو را باز کرد و انگليس را پيش انداخت.

دقيقه 16: حرکت بازيکنان پاناما از سمتراست توپ را در پشت محوطه جريمه به بارسناس رساند و شوت کات‌دار و زيباي اين بازيکن به شکلي خطرناک از کنار دروازه پيکفورد به بيرون رفت.

دقيقه 20: پاس در عمق به لينگارد او را در موقعيتي تک به تک قرارداد که شماره 7 انگليس با خطاي اسکوبار متوقف شد و داور اعلام پنالتي کرد. هري کين پشت توپ ايستاد و توپ را به گل تبديل کرد.

دقيقه 31: سانتر هندرسون با ضربه سر مک‌گواير از بالاي دروازه به بيرون رفت.

دقيقه 36: پاس استرلينگ به لينگارد در پشت محوطه جريمه، اين بازيکن را صاحب توپ کرد که شوت استثنايي اين بازيکن به تور دروازه پاناما چسبيد تا گل سوم سه‌شير‌ها به ثمر برسد.

دقيقه 40: حرکت ترکيبي انگليسي‌ها با همکاري هندرسون و کين توپ را در دهانه دوازه به استرلينگ رساند که ضربه سر اين بازيکن را دروازه‌بان مهار کرد و استونز در برگشت باز هم با ضربه سر دروازه پاناما را باز کرد.

دقيقه 44: هنگام ضربه کرنر گودوي، هري کين را متوقف کرد تا داور براي بار دوم اعلام پنالتي کند و باز هم کاپيتان سه‌شير‌ها پشت توپ قرار بگيرد و گل دوم و خود و پنجم انگليس را به ثمر برساند.

نيمه دوم

بازي دو تيم در نيمه دوم با سوت داور مصري شروع شد. بعد از آنکه چند موقعيت نصفه و نيمه روي دروازه‌ها ايجاد شد انگليس به گل رسيد.

دقيقه 62: ضربه روبن لوفتوس چيک با برخورد به هري کين وارد دروازه پاناما شد تا با خوش شانسي اين بازيکن هت تريک کرده باشد و در ادامه تعويض شد و روي نيمکت نشست تا براي بازي با بلژيک استراحت کند.

دقيقه 78: بالوي موفق شد اولين گل تاريخ پاناما را در جام جهاني به ثمر برساند و فيليپه بالوي توانست تاريخ سازي کند.

در نهايت اين ديدار با نتيجه 6 بر يک به سود انگليس خاتمه يافت.

ارسال در: پنجشنبه 3 تير ساعت 19:32 (1389/4/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن