پپه: با تيم ايران بازي مي کنيم نه کي‌روش
شماره خبر : 146461
مدافع باتجربه پرتغال مي‌گويد تيمش برابر اسپانيا با تصميم VAR جريمه شد

تيم‌هاي ملي ايران و پرتغال دوشنبه شب ساعت 22:30 در سومين ديدار خود از مرحله گروهي به مصاف هم مي‌روند.

پپه مدافع باتجربه پرتغال در نشست خبري درباره شکايت‌ها از سيستم VAR اظهار کرد: در بازي با اسپانيا با استفاده از سيستم VAR گل تيم ما مردود اعلام شد و ما به اين صورت جريمه شديم. در بازي با مراکش اين قضيه بحث و جدل به راه انداخت چرا که دوربين‌ها و VAR وضعيت را ديدند و مشخص بود که من را هل دادند. اگر کريستيانو رونالدو در آن صحنه حضور داشت حتما پنالتي اعلام مي‌کردند. ما انسان هستيم و مي‌توانيم اشتباه کنيم. به نظر من داور در تصميم‌هايش سوءقصد نداشته است.

او ادامه داد: ما آدم‌هايي هستيم که حرفه‌اي عمل مي‌کنيم و بايد به وظايف‌مان عمل کنيم. بايد انتظارات مردم و مربيان را به نحو احسن در زمين پياده کنيم. ما قبلا با اسپانيا بازي کرديم و کساني که بازي را ديدند، گفتند که بازي زيبايي بود و نمي‌توانم چيزي به بازي با اسپانيا اضافه کنم.

مدافع پرتغال در واکنش به خبرنگار هموطنش مبني بر اين که پرتغالي‌ها انتظار دارند تيم‌شان اين بازي را ببرد گفت: ما احترام زيادي براي رقباي خودمان قائل هستيم و به اندازه کافي متواضع هستيم و مي‌دانيم که اين بازي براي همه ما مهم است. اين بازي به ما اين امکان را مي‌دهد که به مرحله بعد صعود کنيم. بازي سختي خواهد بود و حداکثر تلاش‌مان را خواهيم داشت. بايد به سختي بجنگيم و اين کاري است که پرتغال هميشه انجام مي‌دهد.

او درباره حضور کارلوس کي‌روش روي نيمکت ايران و مشکلاتي که او براي پرتغال درست مي‌کند گفت: ما با ايران رو در رو هستيم. با اراده قوي براي بردن ايران مشارکت مي‌کنيم و کار تيمي زيادي انجام مي دهيم. ما بايد خودمان باشيم؛ تيمي که جنگنده است و انسجام زيادي دارد.

مدافع بشيکتاش ترکيه درباره حضور کم تعداد هواداران پرتغالي در مسابقات و اين که اگر تعداد آن‌ها زياد باشد، به تيمشان کمک مي‌کند گفت: طبيعتا ما اين را احساس مي‌کنيم. اين موضوع در بازي قبلي با مراکش محسوس بود. 80 هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند که بيشترشان مراکشي بودند. البته بخشي هم پرتغالي بودند. ما براي آن هواداران و هواداران پرتغالي در سراسر جهان جنگيديم. ما گرما و عشقي را که آنها به ما منتقل مي‌کنند، احساس مي‌کنيم. ما وارد زمين مي‌شويم تا مردم خودمان را خوشحال کنيم.

ارسال در: پنجشنبه 3 تير ساعت 23:25 (1389/4/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن