کلمبيا با گلباران لهستان به صعود اميدوار شد/ حذف اولين تيم اروپايي
شماره خبر : 146466

تيم ملي فوتبال کلمبيا به پيروزي قاطع مقابل لهستان رسيد و به صعود از گروه اميدوار شد.

تيم‌هاي لهستان و کلمبيا معروف به «قرمز سفيدها» و «تب زرد» از گروه H امشب از ساعت 22 و 30 دقيقه در ورزشگاه کازان آرنا به ميدان رفتند که کلمبيا با 3 گل بر لهستان غلبه کرد.

گل‌:40 مينا، 70 فالکائو، 75 کوادرادو براي کلمبيا

داور:سزار آرتورو  راموس پالازولوس از مکزيک

اخطار:بدنارک و گولارسکي از لهستان

اخراج:-

لهستان: اسژني، پازدان، بدنارک، گولارسکي، لواندوفسکي، کريژکوياک، ريبوس، برژينسکي(72 تئورديسکي)، زيلنسکي، پيژک،کوناکي(57 گرويسسکي)

کلمبيا: اوسپينا، آرياس، باريوس، آگيولار(32 اوريبه)، فالکائو(78 بالکا)،‌خامس، کوادرادو، مينا، موجيکا، کوئينتارو(73 لرما)، سانچس

شرح نيمه اول

تقابل لهستان و کلمبيا نبرد 2 تيم بازنده‌هاي روز اول گروه H بود.

با در نظرگرفتن اين نکته تصور مي‌شد هر دو تيم براي دست‌يابي به برد تلاش کنند تا حدي به وضعيت خود در اين گروه سروساماني ببخشند.

اما تيمي که در 45 دقيقه نخست شور و اشتياق بيشتري براي رسيدن به گل از خود نشان داد،‌کلمبيا بود.تيمي که در جدال ابتدايي خود برابر ژاپن 2 بر يک تسليم شده بود.

کلمبيايي‌ها با حرکات دسته‌جمعي و سريع خود در عمق که به فالکائو و خامس ختم مي‌شد، کوشيدند به نحوي توپ را وارد دروازه ياران لواندوفسکي کنند.

خواسته‌اي که در دقيقه 40 با گل زيباي يري مينا تحقق يافت.

شرح نيمه دوم

در 45 دقيقه دوم تيم لهستان براي دقايقي جلو آمد و با توجه به حضور روبرت لواندوفسکي، گلزن صاحب نام و کاپيتانش، اميد به جبران گل خورده داشت.

اما تيم کلمبيا بعد از 20 دقيقه نبض بازي را بارديگر در دست گرفت و با درخشش خامس در دقايق 70 و 75 توسط فالکائو و کوادرادو به گل رسيد تا با کسب برد پرگل و ارزشمند 3 بر صفر به صعود از گروه اميدوار شود.

لهستان با لواندوفسکي هم وداعي تلخ از اين پيکارها داشتند و آخرين بازي آن‌ها مقابل ژاپن تشريفاتي خواهد بود.

با اين پيروزي کلمبيايي‌ها که در دور نخست رقابت‌ها با نتيجه 2 بر يک به ژاپن باخته بودند، 3 امتيازي شدند و بعد از ژاپن و سنگال 4 امتيازي در رده سوم قرار گرفتند تا به صعود به مرحله يک هشتم نهايي اميدوار بمانند. در سمت مقابل اما لهستان با قبول دومين باخت متوالي‌اش، بدون امتياز به قعر جدول گروه H سقوط کرد و هشتمين تيم و اولين نماينده اروپا شد که در مرحله گروهي جام جهاني 2018 حذف مي‌شود.

ارسال در: جمعه 4 تير ساعت 00:40 (1389/4/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن