حمله شديد رسانه‌ها به آرژانتين
شماره خبر : 146468

اوضاع اسفناک تيم ملي آرژانتين و احتمال بالاي حذف نايب قهرمان جام جهاني 2014 در همين ابتداي جام بيست و يک باعث شده تا اين تيم و بازيکنانش تحت شديدترين حملات رسانه اي و مردمي قرار بگيرند. اما لحظاتي پيش خبري روي سايت برخي رسانه هاي آرژانتيني رفت که دنياي فوتبال را کاملا شوکه خواهد کرد.

 

خورخه سامپائولي
خورخه سامپائولي

 

خورخه سامپائولي ديگر از اعتبار لازم نزد بازيکنان نامي آرژانتين برخوردار نيست و اين موضوع به گوش مسئولان رده بالاي فدراسيون فوتبال آرژانتين رسيده است. در چنين قابي ريکاردو گيوستي، ستاره سابق آلبي سلسته امروز در مصاحبه اي مدعي شدپس از صحبت با خورخه بورچگوگا يکي از مديران رده بالاي فدراسيون به اين نتيجه رسيده که در ديدار حساس اين تيم برابر آرژانتين خورخه سامپائولي مربي نخواهد بود.

 

مسي - ماسکرانو
مسي - ماسکرانو

 

شرايط اردوي اين تيم به حدي خراب است که قرار شده است در ديدار بعدي ليونل مسي و خاوير ماسکرانو ارنج تيم و تاکتيک بازي را مشخص کنند. گيوستي در اين خصوص افزود:

 

مربي تيم ديگر هيچ نکته فني ندارد که به بازيکنان آموزش دهد پس بهتر است کنار بشيند تا خود بازيکنان کاري کنند.سامپائولي اگر دلش خواست مي تواند روي نيمکت بنشيند و اگرنه مشکلي نيست.

 

پشت اين شورش بزرگ؛ ديگو مارادونا قديس مردم آرژانتين قرار دارد که دست به کار شده تا کشورش را نجات دهد.  مارادونا قرار شده با کمک گرفتن از ساير بازيکنان بزرگ آلبي سلسته به مسي در امور فني مشورت دهد . اين شايعه دو روز قبل نيز منتشر شده بود اما هيچکس اين مطلب را تاييد يا تکذيب نکرده بود اما حالا به نظر مي رسد اين پروژه کاملا جدي پيگيري خواهد شد و با کسب هر نتيجه اي در ديدار با نيجريه، سامپائولي برکنار خواهد شد.

ارسال در: جمعه 4 تير ساعت 00:52 (1389/4/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن