ديدار تدارکاتي پيش فصل (سعيد واعظ_اصفهان)
شماره خبر : 146762
ذوب اهن 0 ، شهرداري بندر ماهشهر 0


بجز گل ، همه اتفاقات رخ داد ...
به گزارش خبرنگار وبسايت روزنامه نود ، تيمهاي فوتبال ذوب آهن و شهردار بندر ماهشهر ، با استراتژي مربيان جديد خود عصر روز دوشنبه در ورزشگاه فولاد شهر برابر صف آرايي کردند . تيم فوتبال ذوب اهن که با امير قلعه نويي فصل قبل به مقام نايب قهرماني ليگ برتر رسيد ، فصل جديد را با اميد نمازي استارت زده است . در آنسو ، شهرداري بندر ماهشهر هم که فصل قبل در اواسط کار با عليرضا مرزبان ، فعاليت خود را آغاز کرد ، اين فصل ، با داود مهابادي عزم خود را جزم کردند تا راهي ليگ برتر شوند .


بجز گل ، همه اتفاقات رخ داد ...
دو تيم در شرايطي ديدار دستگرمي خود را آغاز کردند که ذوبي ها به غير از محمد رشيد مظاهري ، تقريبا ترکيب ثابت سال قبل خود را در اختيار داشتند . ذوبي ها ، از دو سمت بر دروازه تيم شهرداري ماهشهر تاختند که در راس حملات اين تيم مرتضي تبريزي و مهاجم برزيلي ، حرف اول و آخر را مي زدند . زمان اين مسابقه با توافق دو تيم در سه وقت سي دقيقه اي انجام شد . شاگردان داود ماهبادي ، بطور کامل با دفاع چند لايه و اتوبوسي به حفاظت از دروازه تيم خودي پرداختند که در پاره اي از بازي بازيکنان شهرداري ماههشهر با خطاهاي عمد ، شاگردان نمازي را متوقف مي کردند که داور مسابقه در وقت سي دقيقه سوم يکي از بازيکنان شهرداري را با کارت قرمز اخراج کرد . در حملات متعدد سفيد وسبز پوشان دو توپ به تير دروازه تيم شهرداري بندر ماهشهر هم اصابت کرد ، اما ، وارد گل نشد تا بجز ء گل ، همه اتفاقات فوتبالي در اين مسابقه رخ داده باشد .
هادي عقيلي در کنار مدير عامل
سيد هادي عقيلي ، مدافع محبوب تيم فوتبال سپاهان که با ناراحتي و دل نگراني از سوي مديران باشگاه سپاهان جدا شد ، با حضور در ورزشگاه فولادشهر و نشستن در کنار سعيد آذري مدير عامل باشگاه فرهنگي ورزشي ذوب آهن اين ديدار تدارکاتي را از نزديک تماشا کرد .
خبري از مربي بدنساز نبود ...
ذوبي ها در شرايطي خود را براي فصل 18 ليگ برتر آماده مي کنند که مربي بدنساز آنها هنوز از فرنگستان تشريف نياورده اند ! شنيده ها حکايت از آن دارد که مربي بدنساز اسکاتلندي برنامه هاي خود را از طريق ايميل در اختيار کادر فني تيم فوتبال ذوب آهن قرار داده تا آنها اجرا ء کنند .
ذوب آهن در نقش مدعي اگر ...
سفيد وسبز پوشان با حفظ شاکله تيمي خود و با چند تغيير اندک خود را مهياي جدال در فصل 18 رقابتهاي ليگ برتر مي کنند . اگر کادر فني اين تيم با هوش ودرايت خود بازيکنانشان را آماده نگه دارند ، مي توانند در  سه جام ، حذفي ، برتر و ليگ قهرمانان آسيا در نقش مدعي ظاهر شوند . ذوبي ها ، تاکتون به مقام قهرماني در ليگ برتر نرسيده اند .


@navaddaily

ارسال در: سه شنبه 19 تير ساعت 11:29 (1397/4/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن