با مخالف جدي جدايي ” بيرانوند ” از ” پرسپوليس ” آشنا شويد !
شماره خبر : 146764
برانکو خطاب به مديران پرسپوليس: عليرضا بيرانوند را مي‌خواهم، رضايتنامه ندهيد!

پرسپوليس تهران در ادامه بازي‌هاي دوستانه خود در کرواسي مقابل تيم آلومينيج اسلووني شکست سنگين 5 بر يک را تجربه کرد.

گرچه سرخپوشان در اين ديدار تدارکاتي ترکيبي متفاوت با بازي‌هاي دوستانه قبل را چيده بودند، اما به هر حال خوردن 5 گل از تيم هشتم ليگ اسلووني جالب نبود!يکي از مشکلات پرسپوليس در اين ديدار عملکرد ضعيف بوژيدار رادوشوويچ، گلر کروات اين تيم بود که باعث نگراني برانکو شد. اين در حالي است که طي روز‌هاي گذشته خبر مي‌رسيد عليرضا بيرانوند با دو پيشنهاد از ايتاليا و اسپانيا مواجه شده و رضايتنامه مي‌خواهد. قرار است اعضاي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس جلسه‌اي برگزار کرده و درخصوص صدور يا عدم صدور رضايتنامه عليرضا بيرانوند تصميم‌گيري کنند.
اما جدايي عليرضا بيرانوند از پرسپوليس يک مخالف جدي دارد. او کسي نيست مگر برانکو، سرمربي تيم که پس از شکست 5 بر يک مقابل حريف اسلووني از کرواسي با مديران پرسپوليس تماس گرفته و اعلام کرده است: «بيرانوند را مي‌خواهم، به او رضايتنامه ندهيد!» شايد حق با برانکو باشد. پرسپوليس بازي‌هاي سخت و حساسي در ليگ قهرمانان آسيا و حتي ليگ برتر (با توجه به محروميت پرسپوليس) پيش رو داشته و بوژو (رادوشوويچ) هم نشان داده نمي‌تواند جاي بيرانوند را پر کند؛ بنابراين سرمربي پرسپوليس حق دارد مخالف جدي جدايي عليرضا بيرانوند باشد. اين در حالي است که دروازه‌بان ملي‌پوش پرسپوليس تا سال 1400 با پرسپوليس قرارداد داشته و بدون رضايتنامه باشگاه قادر به جدايي نيست. شايد اين هم از بدشانسي عليرضا بيرانوند است که بوژيدار رادوشوويچ در بدترين زمان ممکن در کرواسي گل خورد و…!
سايت AFC: مهار پنالتي رونالدو، لحظه فوق‌العاده آسيايي‌ها در جام جهاني
اما بشنويد از سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا (AFC) که به تازگي 5 لحظه به يادماندني قاره در جام جهاني روسيه را برشمرد. يکي از اين 5 لحظه ماندگار آسيايي‌ها در جام جهاني 2018 از نظر AFC مهار ضربه پنالتي کريستيانو رونالدو توسط عليرضا بيرانوند بود؛ دروازه‌بان ملي‌پوش ايراني که درخششي زايدالوصف در اين رقابت‌ها داشت و به همين خاطر مشتريان اروپايي خوبي پيدا کرده است در حالي که تا سال 1400 با پرسپوليس قرارداد دارد.

ارسال در: سه شنبه 19 تير ساعت 19:31 (1397/4/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن