حميد رضا صدر در شوراي شهر / رسول جمالي
شماره خبر : 146777
حميد رضا صدر در شوراي شهر / رسول جمالي

 يک ايراد کلي که به جامعه ما وارد است . ورود به  هر موضوعي و ارايه اظهار نظرات  مي باشد . جاي دوري نرويد همين سر چهار راه تا يک تصادفي مي شود بلافاصله صد نفر کارشناس مي شوند . و تا زمان رسيدن افسر راهنمايي و رانندگي تکليف تصادف را روشن  مي کنند . اينها را نوشتم تا به جام جهاني برسم اينروزها تب تاب جام جهاني  حسابي داغ است البته نه به داغي زماني که تيم ملي ما آنجا بود و امروز که خانه است . ايراد ميگيريم زود آمديد حق شما بالاتر رفتن بود .

اواخر شب است مجبورم بخاطر آسايش خانواده بازي را صامت  تماشا کنم . از همان بازيهايي که بيست دو سي برگزار مي شود . با گوشي موبايل راديو را روشن مي کنم . عجب !  گزارش راديو با تصاوير تلويزيوني همسو نيست مثل اينکه در راديو بازي زودتر برگزار مي شود . اينها بماند کارشناسي هاي اينروزها تا دلتان بخواهد بساط طنز را بوجود آورده اند .

مربي که طي يک فصل باعث سقوط دو باشگاه به ليگ هاي پايينتر شده دو دقيقه پيش شبکه ورزش بود حالا آمده راديو ، يعني از قحطي کارشناس زبده ، اين بنده خدا کنترات کارشناسي ها را برداشته . صحبتهايي هم که مي کند حتي يک بچه دبستاني هم قادر به انتقال اين صحبت ها به مخاطب است . حساب گزارشگران و مجريان که به کنار ، مجري از کارشناس زبده داستان سوالات بچه گانه مي کند و جالبتر زمان پاسخگويي کارشناس به سوالات از تن صدا مشخص است . کارشناس بادي به غبغبه انداخته و پاسخ ميدهد . پاسخي که پشيزي ارزش فني ندارد . اينها مردم را چه فرض کردند . آقا يک گزارش ساده بازي را بکنيد والسلام . شما را به خير و ما را به سلامت ،اين جام جهاني شده جام جهاني براي عده اي که بدنبال فروش  مطاع خويش هستند حالافرقي نمي کند پيامک جمع کنند يا کارشناس بسازند تا او جذب بازار کار شود . صادقانه بگويم دعوتهاي کارشناسي هم مشکوک است مثل دايره بسته مربيگري در ليگ برتر ،فقط چند نفر مرتب دعوت مي شوند و جالبتر اينکه يک رابطه صميمي هم با تهيه کنند گان دارند . حتي بيشتر مي توان در زمان تنفس شوخي و خنده هاي پشت صحنه را شکار کرد . چي بگم يا بنويسم ؟ متاسفانه همه دنيا از فستيوال جام جهاني لذت مي برند اما اينجا وضعيت فرق دارد براي مثال بدون رودربايستي  حميد رضا صدر را که تحصيلاتش مرتب به عمران و شهرسازي است بجاي اينکه برود "شوراي شهر" مي آيد سيما  و برزيل را کارشناسي مي کند آنوقت مدرس فيفا در ايران ،بقال سر محل خودش بايد به مردم نظرات کارشناسي خود را انتقال بدهد . البته گله اي هم نيست چون بارها نوشتم اين فوتبال را بايد کوبيد .تعطيل کرد و از نو ساخت ؟!

ارسال در: چهارشنبه 20 تير ساعت 10:08 (1397/4/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن