سرپرست سپاهان: اطلاعي از مذاکره با جپاروف ندارم
شماره خبر : 146784
سرپرست تيم فوتبال سپاهان نسبت به جذب سرور جپارف به اين باشگاه ابراز بي اطلاعي کرد.

تيم فوتبال سپاهان اين روزها خود را آماده حضور در فصل جديد ليگ برتر فوتبال ايران ميکند. رضا فتاحي که به تازگي به عنوان مدير اين تيم منصوب شده است در گفت و گو با ايسنا اظهار کرد: خدارو شکر شرايط تيم بسيار خوب است. با حضور قلعه نويي غير از اين هم نميتوان انتظار داشت. او هم به لحاظ فني و هم مديريتي به شرايط سپاهان کمک کرده است.

او ادامه داد: اميدوارم بتوانيم اين فصل هواداران سپاهان را خوشحال کنيم. دل مردم اصفهان به زاينده رود که اين روزها خشک شده است و سپاهان خوش است.

مدير تيم فوتبال سپاهان با اعلام اينکه اين تيم روز شنبه به ترکيه سفر مي‌کند، گفت: ما يک هفته در ترکيه خواهيم بود و در اين مدت با دو تيم خوب دو بازي تدارکاتي برگزار مي‌کنيم.

فتاحي در مورد وضعيت مجوز حرفه‌اي گري باشگاه سپاهان هم بيان داد: ورزشگاه نقش جهان به يک مخروبه تبديل شده بود که با کمک کارخانه فولاد مبارکه سپاهان و هزينه هاي ميلياردي توسط اين مجموعه اين ورزشگاه آماده شد. اين روزها هم در تاش هستيم تا ان‌شاءالله براي اين فصل مجوز حرفهاي گري را بگيريم.

مدير تيم سپاهان در پايان و درپاسخ به اين سوال که آيا قرار است جپارف به اين تيم اضافه شود، گفت: من از اين موضوع اطلاعي ندارم.


@navaddaily

ارسال در: چهارشنبه 20 تير ساعت 15:28 (1397/4/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن