ضربه کج از پاي کج نواخته مي شود و با گچ گرفتن پا ،مشکل حل نمي شود/ ايرج طالع
شماره خبر : 146817
تيم ملي ايران با 21 شوت در رده آخر اين تکنيک قرار گرفته است .

 ضربه کج از پاي کج نواخته مي شود و با گچ گرفتن پا ،مشکل حل نمي شود/ ايرج طالع

جام جهاني به پايان رسيد و با بررسي خروجي داده ها طي مجموع مسابقات به نظر مي رسد تيم ملي ايران راه درازي تا رسيدن به حريفان جهاني دارد . دقت بفرماييد ميانگين پاس در هر مسابقه به عدد 775 پاس رسيده عدد پاسي که براي ما که بدنبال فوتبال مالکانه نيستيم کمي زجر آور است . از مجموع 49651 پاس در مسابقات سهم تيم ملي ما سهم ما بسيار ناچيز است . البته انتخاب فوتبالي که مبتني بر فوتبال مالکانه نيست نياز به ابزاري دارد که فوتبال ما حالا حالا ها نمي تواند مدعي کيفيت برتر در ابزار باشد . شما مقايسه کنيد ضرباتي که مهاجمان  تيمهاي باقيمانده در مسابقات را با عملکرد مهاجمان تيم ملي ايران که فاقد کيفيت لازم بود جايي که نياز به يک بغل پاي ساده داشتيم تا براي چهار سال  اروپا را نقره داغ کنيم . ضربه کج از پاي کج نواخته مي شود و با گچ گرفتن پا هم مشکل رفع نمي شود .

 

کرواتها با 115 شوت برترين تيم شوتزن مسابقات شناخته شدند .  لطفا براي اينکه در تکنيک شوتزني تيم شما به کيفيت لازم نزديک شود نگاهي بياندازيد به چگونگي فضا سازي بازيکنان کراوات براي بدست آوردن فضاي لازم براي شوتزن و همچنين محل شوتزني و کيفيت شوتها ، تيم ملي ايران با 21 شوت در رده آخر اين تکنيک قرار گرفته است .

کرواتها 114 بار هم طي 7 مسابقه دست به خطا کاري زدند . و با دريافت 15 کارت زرد به عنوان خشن ترين تيم مسابقات شناخته شدند . پديده هايي که بايد موشکافانه مورد تجزيه و تحليل قرار بگيرد تا متوجه شويم چرا تيمهاي بزرگتر حذف شدند ولي کرواتها به فينال رسيدند .  ( اين يادداشت ها ادامه دارد ) 

ارسال در: دوشنبه 25 تير ساعت 09:50 (1397/4/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن