تاييد سايت اروپايي / دو لژيرنور محبوب ايران در راه ترانسفر رويايي
شماره خبر : 146821
سايت يوناني: انصاري فرد و حاج صفي در انتظار ترانسفر

کريم انصاري فرد و احسان حاج صفي سه روز بعد از بازگشت به تمرينات پيش فصل المپياکوس عصر امروز براي اولين بار در تمرينات پيش فصل با پيراهن المپياکوس به ميدان مي روند. طبق برنامه اعلام شده سرخ و سفيدهاي يونان امروز مقابل سن ترويدن قرار خواهند گرفت و پدرو مارتينس سرمربي پرتغالي قصد دارد از هر دو ستاره ايراني براي اولين بار بهره ببرد.

 رسانه هاي يوناني در حالي به پوشش اين اتفاق پرداختند که همچنان بر احتمال جدايي هر دو بازيکن اصرار دارند. سايت sport-fm با انتشار تصاويري از تلاش کريم و احسان در تمرينات روزهاي گذشته مدعي شد مذاکرات المپياکوس با بشيکتاش براي فروش انصاري فرد با قراردادي 8 ميليون يورويي در حال پيگيري است و تنها اختلاف طرفين به پاداش دو ميليون يورويي برمي گردد که سران المپياکوس براي درخشش احتمالي انصاري فرد در رقابت هاي اروپايي طلب کرده اند.

در همين حال اين سايت يوناني مدعي شد يکي از باشگاه هاي ليگ برتر جزيره نيز سخت در تلاش است تا رضايت باشگاه المپياکوس براي فروش دو ميليون پوندي حاج صفي را جلب کند اما باشگاه يوناني براي اين انتقال خواستار 4 ميليون پوند شده که مذاکرات در حال پيگيري است.

به گزارش سايت روزنامه نود، به اين ترتيب کريم انصاري فرد و احسان حاج صفي که جام جهاني به يادماندني را با پيراهن و بازوبند کاپيتاني تيم ملي ايران پشت سر گذاشتند اين روزها در حالي با انگيزه بالا در تمرينات المپياکوس حاضر مي شوند که براي چشيدن طعم ترانسفر رويايي در تابستان چشم به روزهاي آتي دوختند تا شايد مسيرشان از هم جدا شود.

@navaddaily
 

ارسال در: چهارشنبه 27 تير ساعت 15:51 (1397/4/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن