سيد جلال حسيني: 3 چيز لازم داريم؛ تمرکز، تلاش و حمايت هواداران/
شماره خبر : 146842
کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نيم‌فصل سختي داريم، ولي با تمرکز، تلاش و حمايت هواداران از پس مشکلات بر مي‌آييم.

به گزارش خبرگزاري روزنامه نود، سيدجلال حسيني در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: ما از روز اول که تمرينات را استارت زديم خودمان را براي يک دوره سخت بدنسازي آماده کرده بوديم، چون فصل بسيار سختي را در پيش داريم که نيمه اول آن با توجه به شرايط خاص باشگاه، سخت‌تر هم مي‌شد. اوج اين تمرينات هم در اردوي کرواسي بود.

وي ادامه داد: شرايط اردو و امکانات در کرواسي بسيار خوب بود و اين امکان را فراهم کرد تا برنامه‌هاي خودمان را به خوبي دنبال کنيم. چهار بازي دوستانه هم داشتيم که روي روند آماده‌سازي ما بسيار مؤثر بود.

سيدجلال حسيني خاطرنشان کرد: ما تمرينات را زودتر و با توجه به اينکه بايد در سوپرجام شرکت کنيم، آغاز کرديم. اين برنامه از قبل اعلام شده بود و برنامه‌ريزي براساس آن بود که بايد در اين روز حاضر باشيم. اين بازي هميشه سخت است و هيجان‌هاي خاص خودش را دارد، ولي ما واقعاً منتظر اين بازي بوديم و همين مسئله هم در تمرينات به ما انرژي و انگيزه مي‌داد. ترجيح ما اين بود که در زمين برنده شويم، جام را بگيريم و به هواداران هديه کنيم، ولي حالا هم که شرايط اين‌طور شد فکر مي‌کنم هواداران خوشحال هستند و در واقع اين جام را هم به آنها تقديم مي کنيم. به اين ترتيب انرژي‌مان را براي ليگ مي‌گذاريم.

مدافع سرخپوشان درباره اينکه هنوز فشار تمرينات بالاست و تا روزي دو جلسه هم تمرين مي‌کنند و آيا اين احتمال وجود دارد که در شروع بازي‌ها بدن‌ها سنگين باشد، تصريح کرد: همه چيز در تيم ما با برنامه و حساب شده پيش مي‌رود و کادر فني با دقت اين مسئله را دنبال مي‌کند. مارکو و برانکو هم که در اين امر تخصص دارند. البته طبيعي است وقتي ما يک فصل طولاني و سنگين را پيش رو داريم که در جريان آن بايد در ليگ قهرمانان هم بازي کنيم، لازم است فشار زيادي به خودمان بياوريم. همان‌طور که گفتم ما با علم به اين شرايط، کار خودمان را شروع کرديم. هميشه هم اين‌طور است که چند هفته‌اي طول مي‌کشد تا تيم‌ها روي فرم مطلوب خودشان قرار بگيرند.

کاپيتان سرخپوشان همچنين با اشاره به روز‌هاي سختي که مديريت باشگاه پرسپوليس بعد از حضور در اين باشگاه پشت سر گذاشت، گفت: من اعتقاد دارم آقاي گرشاسبي با تجربه و تخصصي که دارد، اين بحران را مديريت کرد. به‌هرحال شرايطي بود که در آن نقشي نداشت، ولي روند کار به شکلي بود که رضايت هواداران جلب شد. البته طبيعي است که با توجه به جدايي چند نفر از بچه‌ها نيم‌فصل اول با محروميت و شرايط سختي روبه‌رو خواهيم بود. اين مسئله دست ما نيست. ما بايد روي مواردي صحبت کنيم که در اختيار ماست. در وهله اول ما بايد سخت‌تر از سال‌هاي قبل کار مي‌کرديم و اين کار را انجام داديم. الان مهمترين عامل حمايت هواداران است. نقش آنها هميشه برجسته است، ولي در اين شرايط تعيين کننده‌تر هم مي‌شود. ما به سه عامل؛ تمرکز، حمايت و تلاش در بالاترين حدش نياز داريم. با اينها، از مشکلات بر خواهيم آمد، ولي بدون هر يک از آنها به مشکل مي‌خوريم.

وي درباره اينکه پرسپوليس در چنين شرايطي بايد در ليگ قهرمانان آسيا هم به ميدان برود و حريفاني چون الدحيل را در پيش دارند، افزود: شما به جام جهاني نگاه کنيد که فرانسه قهرمان شد. فرانسه چند بازيکن دارد که آفريقايي و از مليت ديگر هستند. حالا به الدحيل نگاه کنيد. چند بازيکن دو مليتي دارد؟ قرارداد اکثر آنها روي چه ارقامي مي‌چرخد؟ مي‌خواهيم اينها را به هواداران بگوييم که ما با چگونه تيمي بازي داريم. البته يکي از اين بازي‌ها در تهران است و قطعاً با حمايت هواداران‌مان به دنبال ارائه يک بازي خوب هستيم.


@navaddaily

ارسال در: چهارشنبه 27 تير ساعت 18:56 (1397/4/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن