کاسانو: با سطحي که سري آ دارد رونالدو مي تواند 30 يا 40 گل به ثمر برساند!
شماره خبر : 146844
اختصاصي | ستاره سابق فوتبال ايتاليا رونالدو و مسي را به دو تنيسور مشهور جهان تشبيه کرد.

انتقال کريستيانو رونالدو به باشگاه يوونتوس، موجي شوک آور را به سري آ و فوتبال ايتاليا وارد کرده است و آنتونيو کاسانو که خود سال ها در فوتبال ايتاليا و باشگاه هاي مختلفي از جمله باري، آ اس رم، آث ميلان، اينترميلان، پارما سمپدوريا و ورونا توپ زده است، در مصاحبه اخير خود از انتقال رونالدو به يوونتوس صحبت کرده است و پيش بيني کرده رونالدو در حالي رکورد گلزني در يک فصل سري آ 36 گل بوده، 40 گل به ثمر برساند.

 

آنتونيو کاسانو ، به نقل از Marca، بر اين باور است که فوق ستاره 33 ساله فوتبال جهان مي تواند در ايتاليا نيز مانند اسپانيا و انگلستان موفق باشد:

 

-

بازيکني در سطح رونالدو در ليگي مانند سري آ مي تواند 30 يا 40 گل در يک فصل به ثمر برساند. آلگري مي تواند به خوبي از رونالدو بازي بگيرد زيرا تخصص او دادن فضا به بازيکنان خلاق است. او بهترين مربي ممکن براي رونالدو است. رونالدو مانند رافائل نادال (تنيسور اسپانيايي)، ورزشکاري فوق العاده اي است که استعداد دارد و همچنين به سختي تمرين مي کند. در سوي ديگر مسي مانند راجر فدرر (تنيسور سوئيسي) است.

-

 

در ادامه وقتي از کاسانو خواسته شد تا خود را با رونالدو مقايسه کند، از اين سوال طفره رفت و دوباره از استعداد فيزيکي و فني رونالدو تمجيد کرد.

ارسال در: پنجشنبه 28 تير ساعت 01:27 (1397/4/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن