ديدار هاي هفته سوم ليگ برتر فوتسال ايران
شماره خبر : 146846
ادامه سومين هفته ليگ برتر فوتسال کشورمان از امروز (پنجشنبه) برگزاري با 2 ديدار پيگيري مي‌شود

 

به گزارش سايت روزنامه نود ، ادامه سومين هفته ليگ برتر فوتسال کشورمان از امروز (پنجشنبه) با 2 ديدار پيگيري مي شود. ديدار روز گذشته نيز که ميان تيم هاي مس سونگون ورزقان و شهروند ساري برگزار شده بود با پيروزي نماينده فوتسال آسيايي کشورمان پايان يافت تا اين تيم با پيروزي مسير خود را براي شرکت در اين مسابقات هموار سازد.مسي ها توانستند اين ديدار را برابر حريف ساروي خود با نتيجه 3 بر 2 به پايان رسانده و در رتبه چهارم ليگ برتر فوتسال قرار گيرند.

گيتي پسند-شهرداري ساوه

روز پنجشنبه شاهد ديدار  تيم هاي گيتي پسند و شهرداري ساوه خواهيم بود .اين بار رضا لک روبه روي تيم خود قرار خواهد گرفت از اين رو مي تواند ديدار جذابي ميان دو تيم برگزار شود.گيتي پسند اين دوره از ليگ برتر را بسيار خوب آغاز نکرده و در دو ديدار گذشته خود 1 برد و 1 تساوي را به دست آورده است.گيتي پسند تلاش مي کند تا از موقعيت تيم شهرداري ساوه که در دو ديدار قبلي خود متحمل شکست شده ، استفاده کرده و تلاش دو چنداني براي پيروزي بر تيم ساوه اي داشته باشد.

آذرخش بندرعباس – اهوراي بهبهان

تيم هاي جنوبي کشورمان در سومين هفته  و دومين روز از مسابقات ليگ برتر فوتسال تلاش مي کنند تا ديدار زيبايي را در ورزشگاه فجرداشته باشند.تيم اهوراي بهبهان در 2 هفته گذشته ديدار هاي خود را با شکست پشت سر گذاشته است و در تلاش است تا اين هفته به پيروزي دست يابد اما از سويي ديگر بايد به اين موضوع اشاره کرد که تيم آذرخش بندرعباس از موقعيت و شرايط بهتري نسبت به تيم بهبهان دارا است و  مي تواند با ديدار در شهر بندرعباس فضاي بهتري را براي پيروزي به وجود آورد.

پارسيان شهرقدس –لبنيات ارژن شيراز

ميزبان  اين ديدار پارسيان شهر قدس خواهد بود و اين ديدار در ورزشگاه الغدير برگزار خواهد شد.تيم پارسيان شهر قدس با يک پيروزي و يک شکست از وضعيت بهتري نسبت به حريف خود برخوردار است و تيم تهراني تلاش مي کند تا به هر صورت ممکنه پيروزي سوم را در کارنامه هفته سوم ليگ برتر خود ثبت کنند.پيش بيني مي شود اين ديدارميان دو تيم نزديک بوده و ديدار زيبايي را خواهيم ديد.همچنين حيدريان اين ديدار را از نزديک مشاهده خواهد کرد.

مقاومت قرچک -محمد سيماي قم

تيم مقومت قرچک در هفته سوم ميزبان دومين مسابقه اين روز خواهد بود و ديداري برابر محمد سيماي قم خواهد داشت.تيم محمد سيماي قم تلاش مي کند تا در اين دوره از ليگ برتر کشورمان خود را در رده بالاي جدول نگه داشته و براي پيروزي برابر تيم قرچک نيز تلاش فراواني خواهد کرد.

فرش آراي مشهد - حفاري اهواز

تيم هاي رده اول ليگ برتر کشورمان هر کدام با 2 پيروزي و 6 امتياز به دست آورده اين هفته به مصاف يکديگر خواهند رفت و ديدار اين دو تيم در ورزشگاه شهيد بهشتي مشهد برگزار خواهد شد.اين ديدار از آن سو قابل توجه است که تيم حفاري با  بازيکنان جوان خود تلاش مي کند تا تا تيم مشهدي را شکست داده و خود در مقام اول قرار گيرد .اما بايد به اين موضوع نيز اشاره کنيم که ديدار در شهر مشهد نيز با  شرايط خواصي همراه است و ميتواند حمايت فرواني از اين تيم صورت پذيرد.ناظم‌ الشريعه سرمربي تيم ملي فوتسال کشورمان از نزديک شاهد اين ديدار خواهد بود.

سن ايچ ساوه -مقاومت البرز

تيم فوتسال سن ايچ ساوه در سومين ديدار ليگ برتري اش بايد به مصاف شاگردان کيانفر در تيم مقاومت البرز برود. در اين ديدار سن ايچي ها در صدد جبران شکست هفته گذشته مقابل حفاري هستند اما مقاومتي ها که در اين دو هفته تنها سه گل خورده اند و دو گل زده اند حريف سختي براي ساوجي ها خواهند بود. رودررو شدن حسين رحماني مربي تيم سن ايچ با هم تيمي هاي سابقش در اين بازي قابل ذکر است.محمد هاشم‌ زاده از نزديک شاهد اين ديدار خواهد بود.

@navaddaily

ارسال در: پنجشنبه 28 تير ساعت 11:02 (1397/4/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن