ارزاني در تير رس سيتي و رم
شماره خبر : 146847
چند رسانه از جمله فاکس اسپورت وESPN به نقل از منابع آگاه مدعي شدند که دو تيم رم و منچسترسيتي سعي دارند دانيال ارزاني بازيکن جوان تيم ملي استراليا و باشگاه ملبورن سيتي را به خدمت بگيرند.

به گزارش روزنامه نود ، از جمله فاکس اسپورت وESPN به نقل از منابع آگاه مدعي شدند که دو تيم رم و منچسترسيتي سعي دارند دانيال ارزاني بازيکن جوان تيم ملي استراليا و باشگاه ملبورن سيتي را به خدمت بگيرند.

ارزاني پس از درخشش در باشگاهش و تيم ملي استراليا در 12 ماه گذشته حالا يکي از بهترين استعدادهاي جهان فوتبال محسوب مي شود.
اين مهاجم جوان در نيمه دوم فصل گذشته رقابت هاي ليگ استراليا درخشيد و عملکرد او باعث شد يکي از اعضاي تيم ملي استراليا در جام جهاني 2018 باشد.

اين بازيکن 19 ساله جوانترين بازيکن جام جهاني بود و در سه بازي در استراليا در اين رقابت ها حضور داشت.

ارزاني در طول بازي هاي جام جهاني عملکرد مثبتي داشت و توجه چند باشگاه برتر اروپا را به خود جلب کرد.
باشگاه منچستر سيتي در پيشاپيش مشتريان ارزاني است و ملبورن سيتي و قهرمان ليگ برتر انگليس تحت چتر حمايتي گروه فوتبالي « سيتي» قرار دارد.

من سيتي مي خواهد ارزاني را به خدمت بگيرد و او را به تيم ديگري قرض بدهد ،همان کاري که آنها با آرون موي کردند و سرانجام او را به هادرسفيلد فروختند.

 

با اين حال، رم هم وضعيت ارزاني را در ملبورن پيگيري مي کند و آماده ارائه پيشنهادي به او براي حضور در ترکيب اصلي تيم پايتخت ايتاليا هستند.

رم تابستان امسال با خريد بازيکنان جواني مانند جاستين کلايورت را از آژاکس ، نشان داده است که آنها تيم زيرکي در بازار نقل و انتقالات هستند و ارزاني را به عنوان يک ستاره بالقوه مي بينند.

@navaddaily
 

ارسال در: پنجشنبه 28 تير ساعت 11:03 (1397/4/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن