سيدجلال:‌ کدام بازيکن جديد؟ به من هم نشان بدهيد!
شماره خبر : 146877
کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: آنهايي که مي‌گويند ما بازيکنان جديد گرفته‌ايم بيايند سر تمرين و اين بازيکنان را به من نشان دهند.

به گزارش سايت روزنامه نود ، سيدجلال حسيني در خصوص شرايط تيم پرسپوليس، جدايي وحيد اميري، وضعيت سرخ‌پوشان در آستانه ليگ برتر و موارد ديگر، صحبت‌هايي کرد که در زير مي‌خوانيد.

 اين هفته ليگ برتر آغاز مي‌شود. وضعيت پرسپوليس در آستانه اين ليگ چطور است؟

بعد از اردو و تمرينات سنگيني که در کرواسي انجام داديم فاز جديد تمرينات در تهران را آغاز کرديم و در اين مدت چند بازي دوستانه هم انجام داديم. واقعاً شرايط سختي داريم و بارها درباره آن توضيح داده‌ام و اميدوارم همه متوجه بشوند که ما چه کار سختي در پيش داريم.

چند روز پيش بود که بازيکنان پرسپوليس در اينستاگرام مطلب مشترکي با اسم بدقولي ممنوع را منتشر کردند که خيلي سريع هم اين پست پاک شد. همان زمان گفته مي‌شد که بعد از اينکه باشگاه به حساب بازيکنان پول ريخته بازيکنان پرسپوليس اين پست را پاک کردند.

نه چنين موضوعي نبود و اصلاً بحث پول مطرح نشد. پولي که باشگاه براي بازيکنان واريز کرد براي فصل گذشته بود و ما امسال هيچ دريافتي نداشتيم.آقاي گرشاسبي تلاش زيادي مي‌کند و توانست بخشي از پول فصل گذشته را فراهم کند. من خودم از بازيکنان خواستم تا آن استوري‌ها را پاک کنند و با چند بازيکن هم حرف زدم تا بگويم که گرشاسبي زير فشار است و ديديد که خوشبختانه بازيکنان هم استوري‌هايشان را پاک کردند.

بالاخره پول‌هاي فصل گذشته تسويه شد؟

هنوز به صورت کامل نه، چرا که پولي که به حساب بازيکنان واريز شد بخشي از پول فصل گذشته بود که البته اين پول هم باعث تسويه نشد. بازيکنان براي فصل پيش‌رو هيچ دريافتي نداشتند و بدون دريافتي تمرينات سنگين بدنسازي را در تهران و کرواسي انجام دادند.

وحيد اميري هم از پرسپوليس رفت و عکس لحظه قراردادش با يک تيم ترکيه‌اي منتشر شد. بعد از سال‌ها همبازي بودن با اميري در نفت، پرسپوليس و تيم ملي در خصوص اين جدايي چه صحبتي داري؟

وحيد اميري از بچه‌هاي مؤدب و با اخلاقي است که هيچ جاي بحثي ندارد، اما به هر حال هر بازيکني که مي‌خواهد برود يا بماند بايد خودش تصميم بگيرد. من حرف‌هايم را بارها زده‌ام ما 4 بازيکن اصلي خودمان را از دست داديم و اميدوارم مردم متوجه شوند که چقدر کار ما سخت است. در جايي خواندم که نوشته بودند ورودي‌ها و بازيکنان جديد به پرسپوليس اضافه شدند اما سوال من اينجاست که آنها با چه عينکي بازيکنان جديد ما را ديدند که ما در سر تمرين آنها را نمي‌بينيم؟‌4 بازيکن اصلي از پرسپوليس جدا شدند و ما ديگر صادق محرمي، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و وحيد اميري را در اختيار نداريم و کسي به ما در اين بين اضافه نشده است اما جالب است که برخي‌ها صحبت از بازيکنان جديد پرسپوليس را مطرح مي‌کنند.شرايط ما خيلي سخت‌تر از هميشه شده و ديگر نمي‌دانم نگراني‌ام را چطور ابراز کنم. متأسفانه شرايطي براي  پرسپوليس به وجود آوردند که نه تنها نتوانستيم بازيکن جديد بگيرم بلکه چند بازيکن اصلي هم از ما جدا شدند و اين موضوع کار ما را سخت مي‌کند.

چندي قبل در مصاحبه‌اي که با راديو انجام دادي صحبت از مسببان بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپوليس به ميان آمد که در آن مصاحبه گفته بودي منظورم به علي‌اکبر طاهري مديرعامل قبلي پرسپوليس نيست. پس اين وسط چه کسي مقصر است؟

اين طور نبود! از من پرسيدند که مشکلات پرسپوليس مقصرش کيست و من گفتم که بدهي‌ها به جا مانده از مديران پيشين است و اين همه پرونده وجود دارد که کسي پاسخگويش نيست. حالا تيم در يک شرايط حساس و در حالي که پنجره نقل و انتقالات بسته است به آقاي گرشاسبي رسيده و چند بازيکن خوب هم از ما جدا شده است. در اين شرايط ما بايد با تيمي بازي کنيم که از تيم ملي قطر هم قوي‌تر است.

پس بالاخره مقصر بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپوليس کيست؟

من اسم نمي‌برم اما  کساني که اين کار را کردند مشخص هستند. مردم را که نبايد فريب داد. همه مي‌گويند پرسپوليس بازيکن گرفته اما ما بايد با بازيکنان جوان وارد زمين شويم و اين بازيکنان جوان بايد بتوانند انتظارات هواداران که انتظارات به جايي هم است را برآورده کنند. برخي‌ها متأسفانه مي‌خواهند هواداران را فريب بدهند اما من از هواداران مي‌خواهم که فريب نخورند و در اين شرايط حساس بيشتر از هر زمان ديگري از تيم حمايت کنند. هواداران بدانند که ما وارد چه شرايط سختي مي‌شويم و از آنها مي‌خواهم که حمايت خود را از ما بيشتر از هر زمان ديگري کنند. هر تيمي که بازيکن از دست داده خيلي راحت و با پول بازيکن گرفته اما ما هيچ دريافتي براي امسال نداشتيم.کساني که مي‌گويند پرسپوليس بازيکن جديد گرفته سر تمرين بيايند و به ما آنها را نشان دهند.

حرف‌هايت بوي نااميدي مي‌دهد. فکر نمي‌کني اين صحبت‌ها باعث شود تا هواداران پرسپوليس نگران شوند؟‌

ببينيد من در مصاحبه قبلي‌ام هم هشدارهايم را دادم. من منفي حرف نمي‌زنم چرا که ما هواداران را داريم و تا زماني که هواداران پرسپوليس از ما حمايت کنند دل ما قرص و محکم است. خيلي‌ها مي‌خواهند به هواداران ما دروغ بگويند و اين مسئله من را ناراحت مي‌کند. آنها در مطالب‌شان مي‌نويسند که 4 بازيکن جديد به ما اضافه شده اما غير از اميد عاليشاه  کدام بازيکن مي‌تواند براي ما مقابل پديده بازي کند؟ حرف‌هاي من نااميد کننده نيست و مردم نااميد نشوند. آنها باز هم مثل هميشه با همه توان از ما حمايت کنند. خيلي‌ها راحت مي‌گويند که پنجره  پرسپوليس بسته است اما اين تيم بازيکن مي‌گيرد اما من به هواداران مي‌گويم که اين حرف‌ها دروغ است. شما خرج و مخارج تيم‌هاي ديگر را ببينيد و با ما مقايسه کنيد که هيچ دريافتي براي فصل جديد نداشتيم.

پنج‌شنبه شب در مشهد به مصاف پديده مي‌رويد. اين بازي را چطور مي‌بيني؟‌

ديگر در فوتبال بازي آسان وجود ندارد و حتي بازي‌هاي تدارکاتي هم سخت شده چه برسد به بازي‌هاي ليگ برتر و جام حذفي. براي ما ديگر بازي آسان وجود ندارد و کل بازي‌ها سخت است.

@navaddaily

ارسال در: شنبه 30 تير ساعت 15:05 (1397/4/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن