بازي سختي مقابل استقلال داريم/ هدف ذوب‌آهن قهرماني در ليگ برتر است
شماره خبر : 147142
مدافع تيم فوتبال ذوب‎آهن اصفهان به اين نکته اذعان کرد که تيمش بازي سختي مقابل استقلال خواهد داشت.

هادي محمدي در گفت‎وگو با خبرنگار گروه ورزشي خبرگزاري روزنامه نود ، درباره وضعيت تيم ذوب‌آهن در آستانه ديدار مقابل استقلال، اظهارداشت: خدا را شکر وضعيت تيم خوب است و تمرينات خوبي را پشت سر گذاشتيم. بازي اول‌مان مقابل نساجي را برديم و حالا يک بازي حساس مقابل استقلال داريم.

وي با اشاره به ديدار فرداي تيمش مقابل استقلال، گفت: هنوز اوايل ليگ است و چيزي مشخص نيست. تيم‎ها تقريباً ناشناخته هستند. با اين حال استقلال تيم بزرگي است و بازيکنان جواني دارند و البته يک سرمربي بزرگ روي نيمکت خودش مي‌بيند. در هر صورت بازي سختي مقابل استقلال خواهيم داشت.

بازيکن تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تصريح کرد: با اينکه استقلال تيم بزرگي است، اما ذوب‌آهن هم خوب بسته شده است. هدف ما امسال قهرماني در ليگ برتر است و تاکنون هم اين را به خوبي نشان داديم. مقابل استقلال هم که بايد در اصفهان بازي کنيم. همه مي‎دانند که بازي در اصفهان با جا‌هاي ديگر فرق مي‎کند، چون ذوب‌آهن هميشه در اصفهان خيلي خوب کار کرده است. اميدوارم با تيمي که داريم، هم استقلال را ببريم و هم قهرمان ليگ برتر ايران شويم.

محمدي به تمجيد از اميد نمازي، سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان پرداخت و خاطرنشان کرد: من خودم براي اولين بار است که با آقاي نمازي کار مي‎کنم. او مربي بادانش و با اخلاقي است که اميدوارم با هدايت او ذوب‎آهن قهرمان ليگ برتر ايران شود.

ارسال در: چهارشنبه 10 مرداد ساعت 19:24 (1397/5/10)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن