حمله تند داداش‌زاده به خداداد عزيزي: بايد از مردم رشت عذرخواهي کني!
شماره خبر : 147194
بازيکن سابق تيم سپيدرود سرمربي فعلي اين تيم را به باد انتقاد گرفت.

به گزارش روزنامه نود ، بهزاد داداش‌زاده بازيکن سابق تيم سپيدرود و باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس درخصوص اتفاقاتي که در بازي روز گذشته اين تيم مقابل سپاهان رخ داده است، گفت: روي صحبتم اول با مالک باشگاه است. آقايي که نتوانسته در يزد کار کند، چگونه به سپيدرود آمده است؟ متأسفانه اين وسط فقط بحث دلالي مطرح شده که چنين افرادي مالک باشگاه شده‌اند. الان هم باب شده که اکثر هيأت فوتبال استان‌ها موظف هستند خودشان درآمدزايي کنند. اگر اين باشگاه‌ها پول ندارند و اين فوتبال درآمدي برايشان ندارند چرا آقايان دودستي به ميز و صندلي خود چسبيده‌اند.

وي افزود: رئيس هيأت فوتبال خودش فوتبالي است ولي همه افراد دور و اطرافش غيرفوتبالي هستند. ما در پايه‌ها خوب بوديم اما در بزرگسالان چه کرديم؟ سرنوشت ملوان، چوکا و داماش نشان‌دهنده بي‌کفايتي رئيس هيأت فوتبال است. نمي‌دانم چرا تيم را از تن‌زاده گرفتند. او حداقل نصف هزينه‌هاي اين تيم را تقبل مي‌کرد.

بازيکن سابق تيم سپيدرود افزود: چرا هيچ‌کس نمي‌پرسد علي کريمي سال گذشته به چه دليل اين همه دغدغه داشت. شايد خود کريمي بهتر بداند که سرپرست فعلي تيم (افشين ناظمي) بين بازيکنان و کادر فني اختلاف انداخت و الان هم در حال اختلاف انداختن بين عزيزي و بازيکنان است چون خودش مي‌خواهد سرمربي شود. من قدمت اين باشگاه را مي‌دانم ولي آقايان به دنبال منافع شخصي‌شان هستند. زماني که از داماش جدا شدم بي سروصدا رفتم ولي هرگز بد آنها را نخواستم، چرا بايد باشگاه سپيدرود به روزي بيفتد که ليدرهايش با هم اختلاف داشته باشند. مافياي فوتبال رشت حتي به صداوسيماي استان هم رخنه کرده و فقط افرادي براي کارشناسي به آنجا مي‌روند که با آقايان هماهنگ باشند. درباره گزارشگران فوتبال هم حرف زياد دارم ولي نمي‌خواهم اسمي از کسي ببرم. آقايان در اين باند قاطي شده و آنها هم تقريباً آلوده‌ شده‌اند.

داداش‌زاده گفت: روز گذشته صحنه‌هاي زشتي را ديدم. خداداد عزيزي بازيکن بزرگي بوده و دل اين ملت را شاد کرده اما همه مي‌دانند اخلاق او به شکلي است که تحمل فحاشي را ندارد، از طريق همين رسانه اعلام مي‌کنم اگر عزيزي توهين‌ها را به کل مردم رشت کرده که همان توهين‌ها نثار خودش باشد. من يک رشتي هستم و با افتخار اين را مي‌گويم و اجازه نمي‌دهم کسي به مردم شهرم توهين کند. عزيزي بايد احترام بگذارد و سکوت کند. خود او مي‌داند که بزرگش کرده‌ام و من باعث شدم او با وساطت آقايان مصطفوي و جواد منافي به تيم اميد برگردد. براي سرپرست اين تيم که به دنبال زيرآب‌زني است متأسف هستم که اجازه مي‌دهد خداداد عزيزي به مردم شهرش توهين کند.

وي در پايان گفت: آقاي عزيزي به چه حقي به مردم شهر توهين کردي، شما بايد از تک تک مردم عذرخواهي کني چون اين هوادار حق دارد عصباني باشد و تابه‌حال به چشمش نديده تيم شهرش 6 گل بخورد حتي از استقلال و پرسپوليس.

ارسال در: شنبه 13 مرداد ساعت 17:30 (1397/5/13)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن