عزيزي: هرکس به من فحش بدهد به او فحش مي‌دهم
شماره خبر : 147205
خداداد اعلام کرد با توجه به قرارداد سه ساله‌اي که با سپيدرود دارد با قدرت به کار خود در اين تيم ادامه مي‌دهد و به فحاشي و جوسازي سکوهاي اين شهر هيچ اهميتي نمي‌دهد.

به گزارش "روزنامه نود "، شب گذشته تيم سپيدرود رشت در اولين ديدار خانگي خود مقابل سپاهان اصفهان قرار گرفت و در نهايت با شکست سنگين 6-1 مقابل اين تيم مدعي شکست خورد. اما تماشاگران سپيدرود بعد از دريافت گل دوم عليه تيمشان موضع گرفتند و با فشار آوردن به آن‌ها پايه گذار سنگين‌تر شدن شکست تيمشان شدند. حال خداداد عزيزي در خصوص اتفاقات رخ داده در بازي ديروز گفت:
اين را بايد از تماشاگران سپيدرود بپرسيد. هواداري که اعلام مي‌کند عاشق اين تيم است و همه جور پشت سپيدرود مي‌ايستد از دقيقه 10 عليه تيم فحاشي کردند و شعار عليه تيم را شروع کردند. آن‌ها مي‌توانستند به جاي اينکه از دقيقه 10 عليه ما باشند از سپيدرود حمايت کنند. اگر اين اتفاق مي‌افتد شايد ما مي‌توانستيم بازي را برگردانيم و با اين نتيجه سنگين نمي‌باختيم. دفاع ما نمي‌توانست حتي سر بزند. همين دفاع تيم را سال گذشته در ليگ نگه داشت اما به خاطر فشار تماشاگران آن‌ها تمرکز خود را از دست دادند.


وي در خصوص جنجال به وجود آمده بعد از گل چهارم سپيدرود عنوان کرد:
سعيد فتاحي آن جا بود و در جريان همه چيز بود. من واقعا از داوري‌ها در عجبم؛ در صحنه گل اول دفاع ما توپ را از مهاجم تکل کرد اما داور به اشتباه خطا اعلام کرد و همان موقعيت باعث شد 10 دقيقه فشار بر روي دروازه ما وجود داشته باشد. من حتي بر روي گل سوم سپاهان هم اعتراض دارم. بازيکن آن‌ها در ميانه ميدان بر روي بازيکن ما خطا کرد و آن را هل داد اما هيچ خطايي اعلام نشد و همان توپ وارد دروازه ما شد. اما موقع گل چهارم ديگر شاهکار بود. بازيکن آن‌ها در آفسايد ايستاده بود و من نمي‌دانم چطور آن توپ را افسايد نگرفت.  درست ما سه گل دريافت کرديم اما چرا داور آن صحنه را ول مي‌کند تا ما گل چهارم را بخوريم؟ وقتي اين چيزها را مي‌بينم نبايد اعتراض کنم؟ البته تهش هم هيچي نمي‌شود. باز دوباره آقايان کارشناس داوري مي‌آورند و او اعلام مي‌کند که شاهکار داوري است. البته اين صحنه هم شاهکار داوري بود!


عزيزي علت شرکت نکردنش در کنفرانس مطبوعاتي را اين گونه بيان کرد:
بعد از بازي اصلا هيچ کس دنبال ما نيامد تا بگويد به کنفرانس مطبوعاتي بياييد. هيچ کس در رختکن ما را نزد که به کنفرانس بياييد. اتفاقا من و کادرم آماده بوديم رو در روي خبرنگاران قرار بگيريم اما کسي دنبال ما نيامد.


سرمربي سپيدرود رشت در رابطه با احتمال جداييش از اين تيم تصريح کرد:
من با باشگاه و مديران سپيدرود قرارداد سه ساله دارم. من با تماشاگران قرارداد ندارم که هر موقع آن‌ها خواستند بروم. من با مالک سپيدرود قرارداد دارم و آن‌ها مي‌توانند بگويند که تو اخراج هستي. من کارم را ادامه مي‌دهم و يک سري مشکلات مي‌بينم. مشکل بدني داريم اما من پاي کارم مي‌ايستم و برنامه‌هايم را اجرا مي‌کنم. فحاشي هم بکنند من عکس‌العمل نشان خواهم داد. مگر سپيدرود فصل گذشته 5 بازي پشت سر هم نباخت؟ مگر برزيل در خانه از تيم ملي آلمان هفت گل دريافت نکرد؟ تازه ما سپيدروديم و آن‌ها برزيل!

 

 


عزيزي ادامه داد:
امير قلعه‌نويي هنگام بازي آمد پيش من و گفت من هم از 80 هزار تماشاگر استقلالي فحش خوردم. وي به من گفت کي اين تيم را تحويل مي‌گرفت که تو آن را قبول کردي؟ اما فحاشي تماشاگران براي من اهميت ندارد و من با قدرت به کار خودم ادامه مي‌دهم. تماشاگران عاشق سپيدرود قبل از شروع ليگ از مجموعه جديد حمايت کردند و من هم مربي آن‌ها هستم. مجموعه جديد يک ميليارد پول از بدهي گذشته را تسويه کرد و همين تماشاگران اعلام مي‌کردند که از مالک قبلي خوششان نمي‌آيد. حالا در اولين بازي خانگي فصل چطور 180 درجه تغيير کردند؟ من برد و باخت زياد ديدم و کارم اين است. اما من آدمي نيستم که جا خالي کنم. اگر اين اتفاقات برنامه‌ ريزي شده تا با فحاشي باعث جدايي من شوند اين را بدانند که خالي نمي‌کنم و تا آخر پاي کارم مي‌ايستم. نهايت آن‌ها دو تا فحش مي‌دهند و من هم با دو تا فحش جواب آن‌ها را مي‌دهم.


سرمربي سپيدرود در ادامه تصريح کرد:
بعضي‌‌ها مصاحبه کردند که خداداد نبايد واکنش نشان مي‌داد.  اما مگر مي‌شود مقابل فحش ناموس چيزي  نگفت؟ هر کسي آستانه تحملي دارد. من بايد به آن‌ها مي‌گفتم که بفرماييد به فحش دادنتان ادامه دهيد؟ نهايت اين است که آن‌ها دو تا فحش مي‌دهند و من هم با دو فحش جواب آن‌ها را مي‌دهم. ما تازه هفته دوم بوديم و اين جو به وجود آمد. با توجه به فشار تماشاگران در اصل ما در مجموع دو بازي 100 دقيقه بازي کرديم. 90 دقيقه برابر سايپا و 10 دقيقه مقابل سپاهان بازي کرديم و بقيه دقايق توسط تماشاگران نابود شد. هر چند من تجربه فحاشي مقابل 90 هزار نفر و 110 هزار نفر را دارم، شب گذشته که 3 يا 4 هزار نفر بودند و اصلا اهميت نداشت. من از فردا تمرينات تيم را شروع مي‌کنم و با قدرت به کار خود ادامه مي‎‌دهم. سپيدرود مشکل دارد اما ما تيم 4 هفته‌اي هستيم و نمي‌توانيم مقابل تيمي که 3 ماه از روند آماده‌سازيش مي‌گذرد قرار بگيريم. حالا اگر تماشاگران فوتبال مي‌فهمند که بايد اين حقيقت را درک کنند ولي اگر نمي‌فهمند بروند و فحششان را بدهند.


خداداد عزيزي در خصوص اظهارنظر بهزاد داداش‌زاده که گفته است خداداد را وي احيا کرده است، گفت:
من که نبايد جواب هر کسي را بدهم. آن‌هايي که اين مطلب را مي‌خوانند مي‌خندند. بالاخره مشکلات مالي و قيمت دلار به مردم فشار مي‌آورد و آن‌ها به واسطه همين مطالب مي‌خندند و شاد مي‌شوند. من فقط مي‌توانم بگويم که آدم‌ها اگر مي‌توانند خودشان را احيا کنند.

ارسال در: يکشنبه 14 مرداد ساعت 00:46 (1397/5/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن