به گزارش گروه ورزشي خبرگزاري روزنامه نود ، مهدي تارتار در نشست خبري قبل از ديدار مقابل نساجي مازندران ضمن تبريک روز خبرنگار، گفت: از اينکه نساجي بعد از سال‌ها به سطح اول فوتبال بازگشت خوشحال هستيم. اين استان بسيار فوتبال خيز است و استعدادهاي زيادي مي‌تواند به فوتبال ايران معرفي شود.

وي افزود: بازي فردا جذاب است. ورزشگاه پر از جمعيت خواهد بود. هم هواداران نساجي و هم هواداران ما که اين مسير را طي مي‌کنند و خودشان را به قائمشهر رساندند. فکر مي‌کنم بازي زيبا شود. درست است که ورزشگاه چمن مصنوعي دارد اما زمين هموار است. اميدوارم تيم بهتر برنده شود و به حق خود برسد. با شناخت وارد زمين مي‌شويم و از اول مسابقه هم هدفمان اين است که تهاجمي بازي کنيم. در 10 سالي که کار مي‌کنم فهميدم که بايد شجاع بازي کرد. در اين دو سال هم نشان داديم که ترسو بازي نمي‌کنيم. اميدوارم به هدفمان که کسب سه امتياز است دست يابيم.

سرمربي پارس جنوبي در مورد اينکه بعد از بازي با نفت اتهامي را نسبت به رضا عادل داور مازندراني وارد کرد و گفته چون اين هفته با نساجي بازي دارند اين داور را انتخاب کردند که با شک و شبه کار کرد، اظهار داشت: اينطور نگفتم بلکه اعلام کردم اين مسئله شک و شبهه ايجاد مي‌کند. من نظرم اين بود که در چيدمان دقت شود تا شک و شبهه ايجاد نشود.

وي در مورد اينکه پدر همسرش سرمربي گسترش فولاد است و آيا او در قبال پدر همسرش وجدان را زير پا مي‌گذارد که عادل چنين کاري کند، خاطرنشان کرد: اين مسئله اصلا بهم ربطي ندارد. من به گذشته کاري ندارم و در مورد بازي فردا صحبت مي‌کنم. انتقاد من از کميته داوران بود و راجع به نساجي صحبت نکردم. اين تيم با هوادارانش براي ما قابل احترام است.

تارتار در مورد اينکه آيا با حضور محسن بنگر مشکل دفاع وسط اين تيم حل مي‌شود، عنوان کرد: ما مشکل دفاع وسط نداريم. تعدادمان کم بود که با آمدن بنگر اين مشکل حل شد.

سرمربي پارس جنوبي در مورد اينکه تيمش سال قبل شرايط خوبي داشت و برنامه‌ آنها براي اين فصل چيست، گفت:‌با توجه به اينکه بودجه ما اندازه‌اي است که نمي‌توانيم با تيم‌هاي مدعي رقابت کنيم. استراتژي ما اين است که بازي آبرومندانه انجام دهيم تا مردم استانمان را خوشحال کنيم.

وي در مورد اينکه چرا تيمش در نيم فصل دوم ليگ سال قبل نوسان داشت، گفت: ما تجربه بالايي در ليگ برتر نداريم و در کل 4 سال است که تاسيس شديم. با مدعيان نمي توانيم رقابت کنيم چرا که بودجه ما يکسان نيست. دنبال قهرماني و سهميه نبوديم بلکه مي‌خواستيم فوتبال خوبي به نمايش بگذاريم. امسال هم به دنبال فوتبال خوب و جايگاه مناسب هستيم.

تارتار در مورد اينکه در چند روز اخير خيلي از فوتبال حرفه‌اي صحبت کرده و آيا در فوتبال حرفه‌اي درست است که سرمربي به طور کامل پول خود را دريافت کند اما دستيارانش پول خود را نگيرند، تصريح کرد: راجع به بازي صحبت کنيم.

وي در مورد اينکه آيا تيمش به آمادگي رسيده است، گفت: ما نياز به زمان داريم. نصف بدنه تيم از ما جدا شدند اما در دو بازي گذشته نشان داديم مي توانيم آينده خوبي داشته باشيم و بازي خوبي به نمايش گذاشتيم. فردا هم همه نفرات را در اختيار داريم.

تارتار در مورد اينکه آيا مي‌تواند نتيجه بازي را پيش بيني  کند، خاطرنشان کرد: فوتبال قابل پيش بيني نيست.

سرمربي پارس جنوبي در مورد اينکه آيا نگرش فدراسيون براي محروميت تيم‌ها از بازي بدون هوادار باعث نمي‌شود دلزدگي به وجود بيايد، گفت: مسائلي هست که بايد در ورزشگاه رعايت شود. هواداران قائمشهري حرمت‌ها را حفظ مي‌کنند. با پارس دو بار به ورزشگاه وطني آمدم و کوچکترين بي حرمتي نديدم. در ورزشگاه ما هم کوچکترين اهانتي به تيم حريف و مربيانش نمِي‌شود. اين مسئله بايد الگوبرداري شود. همه شهرهاي ما بايد اين کار را انجام دهند تا محروم نشوند. اينکه به تيم حريف و داور اهانت شود از اخلاق به دور است. نبايد اهانت شود. فکر مي‌کنم هواداران بايد در ورزشگاه باشند و اگر طور ديگري بتوانند جريمه کنند بهتر است.