نشست فوق‌العاده هيات مديره پرسپوليس تشکيل داد
شماره خبر : 147290
هيئت مديره باشگاه پرسپوليس امروز چهارشنبه نشست فوق‌العاده‌اي را در محل باشگاه تشکيل داد. محورهاي اصلي اين نشست پيگيري مباحث حقوقي و مالي مربوط به بدهي‌هاي باشگاه بود که در جريان صدور مجوز حرفه‌اي سازي از سوي کنفدراسيون فوتبال آسيا مورد توجه قرار دارد.

به گزارش گروه ورزشي خبرگزاري روزنامه نود، هيات مديره باشگاه امروز با حضور همه اعضا، نشست فوق‌العاده و چند ساعته‌اي را تشکيل داد.

از مهمترين مباحث اين نشست گفتگو درباره مسائل مالي و حقوقي مرتبط به بدهي‌هاي معوقه باشگاه به مربيان و بازيکنان و تصميم‌گيري پيرامون آنها بود. اين موارد با توجه به اقدامات باشگاه براي دريافت مجوز حرفه‌اي‌سازي باشگاه که مورد تأکيد کنفدراسيون فوتبال آسيا قرار دارند حائز اهميت است.

در اين نشست همچنين درباره منابع مالي مورد نياز براي اين امر نيز صحبت شد. در اين ارتباط درآمدهاي باشگاه از حضور در رقابت‌هاي ليگ برتر و پيگيري آن از سازمان ليگ مورد توجه قرار گرفت. از ديگر موارد دستور جلسه امروز‌، پرداخت بخشي از تعهدات مالي اين فصل باشگاه نسبت به اعضاي تيم بود که در جريان آن دريافت مبلغي از اسپانسر مورد پيگيري قرار گرفت.

 در اين نشست درباره بعضي اقدامات در بهره برداري از نام و برند پرسپوليس در خارج از کشور بدون رعايت قوانين کپي رايت و حقوق باشگاه بحث و گفتگو شد و اعضا براي انجام اقدامات لازم تصميم‌گيري کردند.

گفتني است باشگاه پرسپوليس پيش از اين در راستاي صيانت از حقوق مادي و معنوي باشگاه در داخل کشور اقدامات لازم را صورت داده است و با پيگيري‌هاي انجام شده مراجعه نظارتي و قضايي پيگير حقوق باشگاه هستند.

ارسال در: چهارشنبه 17 مرداد ساعت 18:49 (1397/5/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن