آخرين تصاوير از انفجار ورزشگاه انقلاب / تلخ مثل فوت سه کارگر+تصاوير
شماره خبر : 147291
انفجار در موتورخانه آکادمي ملي المپيک با وجود مهيب بودن آسيبي به ورزشکاران نرسانده؛ اگرچه متاسفانه 3 کارگر در دم جان باختند.

 

به گزارش "روزنامه نود"، عصر روز گذشته و در حالي که 3 کارگر مشغول تعميرات در محل موتورخانه آکادمي ملي المپيک بودند، انفجار مهيبي رخ داد که هنوز دليل قطعي آن اعلام نشده است. البته به گفته مسئولان احتمالا نشتي گاز باعث انفجار چيلر در اين موتورخانه شده و حادثه تلخي را رقم زده است.


اين اتفاق در حالي رخ داد که هر 3 کارگر حاضر در موتورخانه پيمانکار بودند و جزو نيروهاي مجموعه انقلاب يا آکادمي ملي المپيک محسوب نمي شدند، در دم جان باختند.


بلافاصله بعد از حادثه مامورين آتش نشاني در محل حاضر شدند و اجساد آن 3 کارگر هم به بيرون منتقل شد.


با وجود اينکه موتورخانه آکادمي ملي المپيک به طور جدي مورد آسيب قرار گرفته و نياز به تعميرات اساسي دارد؛ اما خوشبختانه اين انفجار به بخش هاي ديگر آکادمي و مجموعه انقلاب آسيبي وارد نکرده است.

 


موتورخانه دقيقا جنب خوابگاه بسياري از ورزشکاران واقع شده و اين حادثه تلخ که شايد به خاطر يک بي احتياطي رخ داده، مي توانست تبعات بدتري را به همراه داشته باشد و به يک فاجعه در آستانه بازي هاي آسيايي تبديل شود.


البته بلافاصله بعد از رخ دادن اين انفجار با دستور مسئولان اکثر ورزشکاران حاضر در آکادمي به مکان ديگري منتقل شدند. رضا صالحي اميري، رييس کميته ملي المپيک تا آخرين ساعات شب گذشته در محل حاضر بود و اوضاع را بررسي کرد.

 


به گزارش سايت روزنامه نود ، از صبح امروز نيز شاهرخ شهنازي، دبيرکل کميته ملي المپيک در آکادمي حاضر شده و به همراه ساير مسئولان در حال بررسي علت ماجراست.


نيروي انتظامي هم ظهر امروز با حضور در محل گزارش دقيق حادثه را از شاهدان و مسئولان دريافت کرد.

 


خيلي از تاسيسات آسيب ديده به بيرون موتورخانه منتقل شده و از دور هم آثار انفجار در داخل موتورخانه مشخص است.


البته آکادمي ملي المپيک به دليل آسيبي که به موتورخانه وارد شده، با برخي مشکلات مواجه است و شايد ورزشکاران نتوانند برخي خدمات را تا چند روز دريافت کنند.


به هر حال اين اتفاق تلخ که ممکن بود به يک فاجعه تبديل شود، بايد بررسي دقيق و دلايل آن مشخص شود.

 

 

 

 

 

 

ارسال در: چهارشنبه 17 مرداد ساعت 18:50 (1397/5/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن