کميته اخلاق درباره اعزام آکادمي‌ها به اردوهاي برون‌مرزي اطلاعيه داد
شماره خبر : 147295
اطلاعيه کميته اخلاق درباره اعزام آکادمي ها به اردوهاي برون مرزي را در ادامه مي خوانيد.

به گزارش سايت روزنامه نود ، بر اين اساس اين کميته ضمن تاکيد موکد بر ضرورت دريافت مجوز شوراي برون مرزي از وزارت ورزش ورزش و جوانان توسط آکادمي هاي خواهان اعزام به اردوي خارج از کشور،از خانواده ها مي خواهد با اطلاع کامل از وضعيت مديريت و مربيان آکادمي ها و پس از طي استعلام هاي لازم درباره دارا بودن مجوزهاي مربوطه،نسبت به ثبت نام فرزندان خود در مدارس فوتبال اقدام کنند.

متاسفانه برخي گزارش ها حاکي از آن است که والدين همچنان بدون اطلاع از اين رويه،به استقبال مشکلات بعدي مي روند و اين در حالي است که اتفاق تلخ رخ داده براي دو نوآموز در گرجستان و جزييات مربوط به فعاليت آکادمي فوتبال مربوطه،نشان مي دهد دقت و بررسي در اين باره مي بايست در حداکثر حالت ممکن توسط والدين صورت پذيرد.

کميته اخلاق فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران در اين باره  به خانواده ها و نوآموزان فوتبال هشدار و اطلاع دوباره مي دهد که ضمن دقت و بررسي لازم و دقيق هنگام ثبت نام فرزندان خود از قانوني بودن و داشتن مجوز فعاليت مدارس و مجموعه هاي فوتبال مورد نظر اطمينان حاصل کنند.

علاوه بر اين، در صورتي که با موارد و فعاليتهاي غيرقانوني توسط مجموعه هاي فوتبالي و مدارس فوتبال نظير برگزار کننده تور و تورنمنت هاي داخلي و خارجي روبرو  شدند سريعا مراتب را از طريق شماره تلفن 44738402- (021) به کميته اخلاق فدراسيون فوتبال گزارش کنند.

ارسال در: پنجشنبه 18 مرداد ساعت 01:02 (1397/5/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن