عکس؛ مشکل بزرگ نويماير در استقلال : آستين بلند!
شماره خبر : 147300
خالکوبي نويماير و ممنوعيت از پوشيدن لباس هاي آستين کوتاه

مارکوس نويماير هافبک جديدالورود و 32 ساله آلماني استقلال است که پس از جدايي سرور جپاروف از تيم، با قراردادي دو ساله به جمع آبي‌پوشان پيوسته و با صدور آي تي سي خود، مي‌تواند در ديدار تيمش مقابل تراکتورسازي از هفته سوم ليگ برتر براي نخستين بار با پيراهن آبي به ميدان برود. گرچه اين بازيکن ديرتر از سايرين در تمرينات استقلال حضور يافته ولي با توجه به آمادگي بالايش در تمرينات، ممکن است از ابتدا در مقابل تراکتورسازي به ميدان برود و در پست بازيساز استقلال ايفاي نقش کند.

با اين حال نکته جالب توجه درباره خريد جديد استقلال، وضعيت پوشش او در تمرينات تيم و پوشش احتمالي‌اش در مسابقات رسمي ليگ برتر است. نويماير که علاقه زيادي به تتو دارد، نقش و نگار متعددي بر روي دستان و بدن خود داشته و اين موضوع باعث شده او نتواند آزادانه با پيراهن آستين کوتاه در ميادين حضور پيدا کند و ناچارا دست به خودسانسوري بزند!

مرور تصاوير تمرينات استقلال حاکي اين نکته است که مارکوس نويماير تنها بازيکني است که در هواي گرم و آفتابي پايتخت، با پيراهن‌هاي آستين بلند ظاهر شده و حتي در سالن وزنه نيز نمي‌تواند لباس راحتي بر تن داشته باشد. ظاهرا تتوي دست چپ اين بازيکن، باعث شده براي جلوگيري از خطر محروميت از سوي مراجع ذي صلاح فوتبال، مسئولان استقلال به بازيکن آلماني خود توصيه کنند با پيراهن‌هاي آستين بلند در تمرينات و ميادين رسمي حضور پيدا کند. نويماير همچنين در هيئت فوتبال و هنگام امضاي قرارداد خود نيز با کت حضور پيدا کرده بود!

با مقايسه لباس نويماير با ساير بازيکنان استقلال، مشخص است اين بازيکن آلماني در چه شرايط دشواري قرار گرفته و با سختي در تمرينات حضور پيدا مي‌کند. اين مسئله حتي مي‌تواند در تابستان و در هواي گرم تهران، بر روي بازي مارکوس نويماير نيز تاثير منفي بگذارد.

مارکوس نويماير هافبک آلماني استقلال نمي‌تواند با لباس آستين کوتاه در ميادين رسمي و غير رسمي حضور پيدا کند!

مارکوس نويماير هافبک آلماني استقلال نمي‌تواند با لباس آستين کوتاه در ميادين رسمي و غير رسمي حضور پيدا کند!

ارسال در: پنجشنبه 18 مرداد ساعت 01:14 (1397/5/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن