نگراني کاپيتان دوم پرسپوليس براي بازي در اهواز
شماره خبر : 147301
کاپيتان دوم پرسپوليس درباره رويارويي پرسپوليس و استقلال خوزستان گفت: با انگيزه و انرژي فراوان به ميدان مي‌رويم.

به گزارش سايت روزنامه نود ، در يکي از مراکز استعداديابي معتبر کشور با حسين ماهيني کاپيتان دوم پرسپوليس برخورد داشتيم. اين بازيکن خوش‌اخلاق بوشهري يک کودک مستعد که در مدرسه فوتبال خودش رشد کرده را همراه آورده بود تا تست بدهد بلکه بتواند به مدارج بالاتر صعود کند. همين برخورد کاملاً اتفاقي باعث شد بحث به پرسپوليس فصل جاري، بازي با استقلال خوزستان و ديدار حساس آسيايي با الدحيل بکشد. ماحصل اين گفت‌وگوي نيمروزي را مي‌توانيد در زير بخوانيد.
* حسين ماهيني کجا و اينجا کجا؟
گفتيم شايد بتوانيم به يک کودک مستعد کمک کنيم. کشورمان پر از استعداد است و اين بچه‌ها فقط نياز به کمي توجه بيشتر دارند.
* نکند تو هم شدي مهدي مهدوي‌کيا و مي‌خواهي آکادمي بين‌المللي راه بيندازي؟
من کجا و مهدي مهدوي‌کيا کجا؟ آقامهدي بزرگ ماست و الگوي خيلي از فوتبالي‌ها که خيلي براي فوتبال پايه زحمت مي‌کشد و همين الان هم در رده‌هاي پايه‌اي باشگاه هامبورگ مشغول به کار است. براي اين مرد بزرگ و کاپيتان خودم آرزوي موفقيت مي‌کنم.
* از پرسپوليس چه خبر؟ اوضاع و احوال خوب است؟
خدا را شکر همه چيز خوب است. دو برد در هفته‌هاي ابتدايي به دست آورديم که با توجه به شرايط اين فصل پرسپوليس عالي بود.
* دو پيروزي متوالي در هفته‌هاي ابتدايي ليگ برتر برابر پديده مشهد و فولاد خوزستان چقدر مي‌تواند براي تکرار قهرماني پرسپوليس اميدوارکننده باشد؟
اميدوارکننده که هست، اما هنوز 28 هفته از ليگ باقي مانده است و از حالا نمي‌توان حدس زد چه کسي قهرمان مي‌شود.
* البته شما صدرنشين ليگ برتر هستيد؟
گفتم که ما در باد اين حرف‌ها نمي‌خوابيم. صدرنشيني مهم است، اما ما بايد تمرکز خودمان را حفظ کرده و در ادامه هم اين روند را حفظ کنيم.
* برخي ديگر هم معتقدند پرسپوليس هنوز به زمين سفت نخورده و رقيبان گردن‌کلفت‌تري هم وجود دارند؟
پرسپوليس در دو سال اخير شخصيت بالاي خود را نشان داده است. ما از کادر فني بادانش و بازيکنان مسئوليت‌پذيري برخورداريم و برابر همه حريفان هم با تمرکز کامل ظاهر مي‌شويم.
* فردا بايد در اهواز به مصاف استقلال خوزستان برويد. آماده اين ديدار هستيد؟
بله، ما با آمادگي کامل، انگيزه فراوان و پرانرژي به اهواز مي‌رويم تا دست پر به تهران برگرديم البته فقط يک نگراني داريم که... (کمي مکث مي‌کند)
* نگران چه چيزي هستيد؟
فقط نگران گرماي وحشتناک اهواز هستيم. من خودم در اهواز بازي کردم و خوب مي‌دانم اگر هوا خيلي گرم باشد کار چقدر سخت است، حتي به راحتي نمي‌توان نفس کشيد چه برسد به آنکه بخواهي فوتبال هم بازي کني. اميدوارم در آن ساعت شرايط جوي و آب و هوايي به گونه‌اي باشد که بتوانيم رضايت خاطر هواداران پرشمار و دوست‌داشتني پرسپوليس را جلب کنيم.
* فکر مي‌کني بازي با استقلال خوزستان با چه نتيجه‌اي تمام شود؟
واقعاً نمي‌توان بازي را پيش‌بيني کرد، فقط مي‌دانم ما برنده اين بازي خواهيم بود البته حتماً بنويسيد با احترام به تيم خوب استقلال خوزستان.
* 6 و 27 شهريور، پرسپوليس دو بازي حساس رفت و برگشت در قطر و تهران برابر الدحيل دارد. درباره اين دو ديدار چه نظري داري؟
من فکر مي‌کنم کليد صعود از اين مرحله و رفتن به نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان آسيا گل نخوردن در بازي رفت است. اگر ما بتوانيم به کمک همه بچه‌ها دروازه پرسپوليس را در قطر بسته نگه داريم آنگاه در ديدار برگشت شانس زيادي براي برتري جلوي چشم هواداران خودي خواهيم داشت. ما مي‌توانيم با تشويق‌هاي کرکننده 100 هزار تماشاگر پرسپوليسي در استاديوم آزادي به الدحيل گل بزنيم و صعود کنيم به شرط آنکه اول در قطر گل نخوريم.

ارسال در: پنجشنبه 18 مرداد ساعت 01:15 (1397/5/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن