پاسخ باشگاه تراکتورسازي به بيانيه استقلالي‌ها
شماره خبر : 147305
باشگاه تراکتورسازي در جوابيه‌اي پاسخ بيانيه استقلالي‌ها را داد.

به گزارش روزنامه نود ، شب جمعه قطعا رقابت دو تيم تراکتورسازي با استقلال در تهران يکي از زيباترين، فني ترين و فرهنگي ترين بازي هاي ليگ برتر کشور خواهد بود.

بي شک اين ادعا نشات گرفته از نهادينه بودن فرهنگ والا نزد هواداران دو تيم تبريزي و تهراني است که هميشه در آرامش و امنيت کامل موجب شده اند تا بازي دو تيم به نحو شايسته اي برگزار شده و اين گونه رفتارها سرمشق خيلي از تيم ها و باشگاه ها فوتبال کشور شود. در اين بازي تماشاگران و هواداران پرافتخار دو تيم با همکاري سرمشوقان حاضر در روي سکوها همانند گذشته نهايت تلاش خود را در برقراري نظم و انضباط خواهند نمود و آرامش و امنيت ورزشگاه را با افتخار تمام حفظ خواهند کرد.

از آنجايي که کانون هواداران باشگاه استقلال در راستاي همکاري و همياري هواداران، استقبال شايسته اي از هواداران تراکتورسازي تبريز کرده و در اين زمينه اطلاعيه اي صادر کرده، لذا کانون هواداران باشگاه پرشورها نيز ضمن قدرداني از اين اقدام بموقع، همگام با تماشاگران و هواداران تيم آبي سعي خواهند نمود با شور و نشاط هميشگي ضمن هيجان بخشي به بازي دو تيم در زمين سبز چمن، معرفت و مرام پهلوانانه خود را در يک روز به يادماندني به ظهور برسانند.

ارسال در: پنجشنبه 18 مرداد ساعت 15:52 (1397/5/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن