هواداران واقعا براي ما سنگ تمام گذاشتند ؛ تساوي عادلانه بود
شماره خبر : 147316
سرمربي پارس جنوبي جم معتقد است نمايش پاياپايي برابر نساجي داشتند و هر دو تيم تنها شايسته يک امتياز بودند.

مهدي تارتار در نشست خبري بعد از ديدار برابر نساجي گفت:

بازي جذابي بود و حضور تماشاگران دو تيم هم به آن اضافه مي‌کرد؛ شروع خوبي در ابتداي مسابقه داشتيم و برخلاف جريان بازي روي يک ضربه ايستگاهي، يکي از بازيکنان ما کم تجربگي کرد و به حريف پنالتي داديم.

مهدي تارتار ادامه داد:

با تغييراتي که در نيمه دوم ايجاد کرديم، حملات همه جانبه‌اي تا رسيدن به گل داشتيم؛ هر دو تيم روي ضربات ايستگاهي برنامه داشتند؛ پس از گل تساوي، با توجه به جو ورزشگاه و شرايط آب و هوايي، نساجي به بازي مسلط شد و زيرکي يکي، دو بازيکن آنها نيز کمک کرد صاحب ضربات آزاد شدند که خدا را شکر خط دفاعي ما روز خوبي را پشت سر گذاشت و فکر مي‌کنم روي زدن ضربات موفق بوديم و در نظم تيمي فوق‌العاده کار کرديم.

سرمربي پارس جنوبي اضافه کرد:

از بازيکنانم تشکر مي‌کنم که در اين شرايط جوي نمايش خوبي داشتند؛ از هواداران پارس جنوبي که مسير طولاني‌اي طي کردند و از جنوب به شمال کشور آمدند، تشکر مي‌کنم، واقعا براي ما سنگ تمام گذاشتند و دست تک تک آنها را مي‌بوسم.

مهدي تارتار راجع به استراتژي تيمش براي حمله کردن گفت:

صحيح نيست نقاط ضعف حريف را بيان کنم چون نساجي در هفته‌هاي آينده هم مسابقه دارد ولي ما براي حمله از سمت راست زمين برنامه داشتيم و به اتفاق همکارانمان تيم نساجي را آناليز کرده بوديم و شناخت خوبي از تيم نساجي داشتيم.

مهدي تارتار راجع به قضاوت داور مسابقه عنوان کرد:

آقاي پيام حيدري يکي از داوران خوب و با تجربه فوتبال ايران است؛ او سال گذشته هم قضاوت‌هاي خوبي هم داشت؛ هر چند دو، سه صحنه را خودمان در بازي امشب معترض بوديم و خطاهاي پشت محوطه به سود نساجي اعلام شد، اما در صحنه پنالتي به بازيکن خودمان اعتراض داشتيم و بين دو نيمه هم او را تعويض کرديم.

سرمربي پارس جنوبي تصريح کرد:

فکر مي‌کنم به بازي احاطه داشتيم و براي سه امتياز به قائم‌شهر آمده بوديم، اما کارمان سخت بود؛ کسي از ما انتظار قهرماني ندارد و به همين خاطر بي‌محابا و بدون ترس بازي مي‌کنيم تا بتوانيم جايگاه مناسبي به دست آوريم؛ نساجي هم تيم قابل احترامي است.

مهدي تارتار در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه چرا محمد نوري با وجود اينکه در نيمه دوم عملکرد خوبي داشت، در ابتداي مسابقه نيمکت‌نشين بود، گفت:

اجازه بدهيد اين تصميم‌ها را ما بگيريم چون برعهده ما است.

مهدي تارتار درباره کم شدن بودجه باشگاه پارس جنوبي از سوي وزارت نفت اظهار کرد:

مسؤولان ما در استان تلاش مي‌کنند و همه دست به دست هم داده‌اند تا مشکلات حل شود ولي به هر حال، بازيکناني جذب مي‌کنيم که انگيزه موفقيت داشته باشند؛ جوانان و با تجربه‌هايي مي گيريم که از انگيزه کافي برخوردار باشند.

سرمربي پارس جنوبي يادآور شد:

دوست دارم فيلم بازي را ببينيد که آيا ما بيشتر وقت تلف کرديم يا نساجي بعد از گلي که به ثمر رساند؛ برانکارد چند بار براي ما به زمين آمد و براي نساجي چند بار؟ اصلا اعتقادي به اتلاف وقت، آن هم با افتادن روي زمين ندارم؛ وقت‌کشي راه فني دارد، از نظر فني مثلث‌هايي که کنار زمين تشکيل مي‌داديم، هدف داشتيم تا بازي را کنترل کنيم؛ نساجي در جدول پايين‌تر از ما بود ولي اگر به برتري مي‌رسيد، بالاتر از ما قرار مي‌گرفت؛ بايد با درايت کار مي‌کرديم؛ براي هر مسابقه استراتژي خاصي داريم تا بتوانيم امتيازهاي لازم را بگيريم؛ در حال حاضر ما بالاتر از نساجي در جدول هستيم و اين هدف ما بود.

مهدي تارتار عنوان کرد:

فکر مي‌کنم تساوي عادلانه بود؛ هيچ يک از دو تيم مستحق برد نبودند ولي آنها در نيمه دوم مالکيت توپ بيشتري در اختيار داشتند.

ارسال در: جمعه 19 مرداد ساعت 11:27 (1397/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن