رئال تصوير مودريچ را از عکس تيمي‌ حذف کرد +عکس
شماره خبر : 147321
باشگاه رئال مادريد اقدامي انجام داده که احتمال خروج هافبک کرواتش را قوت بخشيده است.

به گزارش روزنامه نود، به نقل از نشريه آس اسپانيا،  باشگاه رئال مادريد بعد از کريستيانو رونالدو، چهره لوکا مودريچ را هم از عکس تيمي قهرمان اروپا حذف کرد.

اين اتفاق در حالي رخ داده است که اخبار متعددي درباره تلاش اين هافبک کروات براي ترک سانتياگو برنابئو و پيوستن به اينتر شنيده مي‌شود.

قرار است لوکا مودريچ با فلورنتينو پرس، رئيس باشگاه رئال مادريد درباره انتقالش صحبت و قولي که چندي پيش از اين مرد اسپانيايي گرفته بود را به او ياد آوري کند. گويا پرس به مودريچ قول داده در صورتي که خودش اعلام کند، مي‌تواند از کهکشاني‌ها جدا شود.

با اينکه هنوز رفتن مودريچ قطعي نشده و پرس به انتقال او چراغ سبز نشان نداده است، اين باشگاه در صفحه خود در شبکه‌هاي اجتماعي تصوير مودريچ را در عکس تيم قرار نداده و مشخص نيست که مسئول رسانه‌‌اي اين باشگاه به عمد اين کار را انجام داده يا کاپيتان تيم ملي کرواسي و بهترين بازيکن جام جهاني 2018 را از ياد برده است.

در تصوير تيمي رئال مادريد تنها چهره، گرث بيل، کريم بنزما، سرخيو راموس، مارسلو و توني کروس ديده مي‌شود که در آن کروس جايگزين کريستيانو رونالدو شده است.

با اينکه قرار نگرفتن تصوير مودريچ در عکس تيمي رئالي‌ها مي‌تواند نشانه‌اي از خروج احتمالي او قلمداد شود، چهره اين بازيکن 32 ساله در استوري که باشگاه از تمريناتش در اينستاگرام منتشر کرده ديده مي‌شود. مودريچ روز چهارشنبه هفته جاري به تمرينات رئال مادريد برگشت و پيش از آغاز فصل جديد سري A وقت دارد که به اينتر ملحق شود.

در همين حال، اعلام شده است که براي دومين روز متوالي فلورنتينو پرس از ملاقات با مودريچ براي مشخص کردن تکليف او خودداري کرده و مشخص نيست که تا چه زماني مي‌خواهد از عمل به وعده‌اش خودداري کند.

ارسال در: جمعه 19 مرداد ساعت 15:27 (1397/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن