مس ايران فيناليست فوتسال باشگاه‌هاي آسيا شد
شماره خبر : 147322
تيم فوتسال مس سونگون با غلبه بر نماينده عراق به فينال جام باشگاه هاي آسيا راه يافت.

به گزارش روزنامه نود ، تيم فوتسال مس سونگون نماينده ايران در جام باشگاه هاي آسيا از ساعت 12:30 امروز(جمعه) در چارچوب مرحله يک چهارم نهايي مسابقات به مصاف نفت الوسط عراق رفت و در پايان با برتري سه بر دو، به فينال راه يافت.

در اين بازي که با برتري شاگردان بي غم آغاز شد ابتدا علي اصغر حسن زاده گل اول را براي مس به ثمر رساند اما در دقايق پاياني نيمه، هيثم سالم کار را به تساوي کشاند. حسن زاده باز هم در شروع نيمه دوم گلزني کرد تا باز هم مس از حريف خود پيش بيفتد. نفت در چهار دقيقه پاياني بازي روي به استفاده از سيستم پاورپلي آورد. بازيکنان مس نيز از اين فرصت استفاده کرده و فخيم در يک صحنه روي اشتباه بازيکنان حريف، دروازه خالي نفت را گشود.

قدرت بهادري بازيکن ايراني تيم نفت نيز در ادامه گل دوم اين تيم عراقي را به ثمر رساند تا دقايق پاياني با هيجان بالا دنبال شود اما دفاع همه جانبه مسي ها مانع از گلزني نفت شد و بازي با برتري سه بر دو مس به پايان رسيد.

قدرت بهادري و فرهاد توکلي دو ملي پوش ايراني در ترکيب نفت عراق به ميدان رفتند و نمايش درخشاني داشتند.

به اين ترتيب تيم فوتسال مس سونگون ايران در ديدار فينال بايد يک شنبه به مصاف پيروز ديدار بانک بيروت لبنان و تايسون نام ويتنام برود. تيم هاي بانک بيروت لبنان و تايسون نام ويتنام از ساعت 16:30 امروز(جمعه) ديدار دوم مرحله نيمه نهايي را برگزار مي کنند.

ارسال در: جمعه 19 مرداد ساعت 15:31 (1397/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن