شعار کثيف خائنان فوتبال: خليج عربي!
شماره خبر : 147323
اختصاصي | در ديدار روز گذشته پرسپوليس و استقلال خوزستان هواداران تيم ميزبان شعار خليج عربي سر دادند، اين تمام ماجرا نيست.. چرا که طبق شينده ها توطئه اي ديگر در استاديوم آزادي در جريان خواهد بود..

روز گذشته هواداران تيم استقلال خوزستان هنگامي که با آتش درگيري ها با پرسپوليسي ها را برافروختند، به سراغ آن شعار زننده و بسيار زشت و تحريک آميز خليج عربي رفتند تا باز هم نشان دهند اين تخم نفاق ملي را چه کسي در دامن مردم کاشته است!

 

از گفتن خليج عربي چه حاصلتان مي شود؟! جز خود فروختگي  و به رخ کشيدن ميزان غير قابل اندازه گيري پستي و خيانتتان به مردمان اين خاک و شاد کردن سود جويان؟! اصلا شايد سود خودتان هم در اين شعار ها باشد! خليج عربي! به نظر فراموش کرده ايد در کدام خاک و زير کدام آسمان نفس مي کشيد!

 

پرسپوليس و استقلال خوزستان
پرسپوليس و استقلال خوزستان

 

الغدير اهواز به شرم آمد هنگامي که فرياد زديد: خليج عربي! نفرتتان از کيست؟ از مردم فارسي؟! آنها از شما نفرت ندارند! اين شما بوده ايد که با بغض و همواره نگاهشان کرده ايد و حسرت به دل زمين خوردنشان بوده ايد، هيچ جاي دفاعي از شما باقي نيست، از هر قشري از هر کجا که باشيد! برچسب درمانده و پست فطرت بر پيشاني تان خواهد بود؛ تاريخ شما را فراموش نخواهد کرد.

 

 بايد اعتراف کرد که  اين افراد از سوي قوميت هاي خود طرد شده هستند، هيچ انسان آزاده اي پشت به خاک و وطن خود نمي کند، آنها نه فوتبال مي فهمند و نه اصلا درک و توان فکري شان به فوتبال مي رسد، آنها همان صحرا نشين هاي عقب مانده از فرهنگ هستند که آبروي ريشه خود را هم مي برند، فراموش نکنيد که همين مردم خوزستان در شهر هاي عرب نشين خرمشهر، سوسنگرد، اهواز و دشت آزادگان و هويزه جز مظلوم ترين و دوست داشتني ترين ها بوده اند و سر خود را براي اين خاک در برابر توپ و تانک قرار داده اند! کاش ذره اي از جنم و غيرت آنها در خون اين بي غيرت هاي درمانده جاري بود! کاش!

 

پرسپوليس و استقلال خوزستان
پرسپوليس و استقلال خوزستان

 

هنوز 24 ساعت نگذشته از هتک حرمت به خليج نيلگون فارسي کشورمان ايران، عده اي توطئه گر تصميم گرفته اند تا با به راه اندازي دوباره شعار کثيف خليج عربي در استاديوم آزادي به مقابله با خشم مردم بپردازند! اتفاقي که پيش از اين در ديدار پرسپوليس و تراکتورسازي رخ داده بود تا علي دايي آن واکنش تاريخي و تحسين برانگيز را عليه شان نشان دهد!

 

پرسپوليس و استقلال خوزستان
پرسپوليس و استقلال خوزستان

 

در هر صورت بايد هوشيار بود و هرگونه شعار غير فوتبالي را به استاديوم ها ممنوع الورود کرد! قطعا سطح انتظارات از مردم فهيم آذربايجان بسيار بيش از اين حرف هاست، اما حداقل خواسته در اين اوضاع نابسمان ليگ برتر اين است که آن عده اندک هم فرصت عرض اندام در ديدار تراکتورسازي برابر استقلال تهران را نداشته باشند!

ارسال در: جمعه 19 مرداد ساعت 15:32 (1397/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن