فوتوماچ: مرتضي (پورعلي‌گنجي) آمد
شماره خبر : 147325
روزنامه‌ي ورزشي فوتوماچ ترکيه با تيتر " مرتضي آمد " از ورود مرتضي پورعلي گنجي به ترکيه براي عقد قرارداد با باشگاه ترابزون اسپور خبر داد.

به گزارش "روزنامه نود"، فوتوماچ نوشت مرتضي پورعلي گنجي به استانبول وارد شد. اين مدافع 26ساله‌ي ايراني با ترابزون‌ اسپور مذاکره کرده و توافق باشگاه تقريباً نهايي شده است. اما مرتضي تا شب گذشته از باشگاه زمان خواسته بود. وضعيت او امروز قطعي خواهد شد. 


فوتو ماچ مي‌گويد پورعلي گنجي بعد از درخشش در جام جهاني به همراه تيم ملي ايران مورد  توجه ترابزون اسپور قرار گرفته بود. او در باشگاه استقلال ايران هم نمايش‌هاي درخشاني داشت و سپس به باشگاه السد قطر پيوست. به گزارش فوتوماچ، بعد از به پايان رسيدن قرارداد پورعلي گنجي با السد، علاوه بر ترابزون اسپور، برايتون انگليس هم خواهان جذب او بود ولي مرتضي به دليل حضور هموطنانش وحيد اميري و مجيد حسيني ترجيح داده به ترابزون اسپور ملحق شود. 


به گزارش فوتوماچ پورعلي گنجي که مي‌تواند در هر دو پست استوپر و ليبرو بازي کند ديروز به استانبول وارد شده و با مديران ترابزون اسپور جلسه داشته است. با اينکه جلسه با توافق دو طرف به پايان رسيده ولي مرتضي يک روز ديگر از ترابزون زمان خواسته. به گزارش فوتوماچ، پورعلي گنجي به مسئولين ترابزون گفته:" در حال حاضر مشکلي به نظر نمي‌رسد ولي از شما مي خواهم تا پايان روز جمعه به من زمان بدهيد. بعضي علامت‌هاي سوال برايم هست که مي‌خواهم آنها را براي خودم حل کنم". خيرالدين حاجي صالح‌اوغلو معاون ترابزون هم اعلام کرد:" مرتضي از ما زمان خواسته. منتظر جواب او هستيم. تا امشب به او زمان داده‌ايم. منتظر هستيم که به ما خبر بدهد".

ارسال در: جمعه 19 مرداد ساعت 15:35 (1397/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن