پيغام سيدجلال حسيني بعد از حواشي جنجالي اهواز
شماره خبر : 147328
کاپيتان پرسپوليس کمتر از يک روز بعد از جنجال ديدار مقابل استقلال خوزستان نسبت به دشمني‌ها و حواشي که در خطر باشگاه است هشدار داد.

به گزارش "روزنامه نود"، پرسپوليس مقابل استقلال خوزستان به تساوي بدون گل رضايت داد اما بيشتر از توقف سرخپوشان مقابل حريف ته جدولي اين حواشي بازي بود که سوژه شد. درگيري هاي جنجالي و سنگ پراني هواداران باعث شد تا بازيکنان پرسپوليس دقايقي بعد از بازي نسبت به اين مساله واکنش نشان دهند. سيدجلال حسيني اما با تجربه بالاي خود اکنون هشدار جدي به هواداران اين تيم مي‌دهد.


او در خصوص اتفاقات و حواشي رخ داده به خبرنگار ما مي‌گويد: من اصلا نمي‌خواهم درباره بازي حرف بزنم که اصلا حرفي هم نمانده است. در مورد اين حواشي اما فقط اين را بگويم که هيچ کس خوشحال نباشد. هيچکس نمي‌تواند به تيم ضربه بزند و اين مشکلات به زودي با مديريت آقاي گرشاسبي حل مي شود. ما اين تيم را به سادگي شکل نداده‌ايم که برخي بخواهند به راحتي آن را به حاشيه ببرند.


سيدجلال در ادامه گفت: اين همان حاشيه‌اي بود که هميشه از آن صحبت مي‌کردم. کساني که مي‌خواستند به پرسپوليس ضربه بزنند از محروميت و مشکلات اين تيم به بهترين شکل در حال سودجويي هستند و متاسفانه همه چيز را نمي‌توان گفت. من هميشه از هواداران خواستم تا آگاه باشند و فريب نخورند. خيلي‌ها گفتند اين حرف‌هاي تکراري و بدون کد چيست اما الان منظورم را تا حدودي متوجه شديد. الان شرايط سختي داريم و فقط درايت مديريت باشگاه مي‌تواند به تيم کمک کند.


کاپيتان پرسپوليس در ادامه از هواداران تيمش خواست تا با حضور در محل تمرين اين تيم، مانع از افزايش اين حاشيه‌ها شوند: ما به يک آشتي بزرگ نياز داريم تا پرسپوليس در اين مقطع آسيب نبيند. اگر واقعا پرسپوليس براي ما مهم است فردا همگي در تمرين پرسپوليس حاضر شوند و به حمايت تيم بپردازند. نه من و نه هيچ بازيکن و فرد ديگري مهم نيست. اين پرسپوليس بوده که هميشه بوده و بايد بماند و نبايد به افراد سودجو اجازه داد تا به دنبال ضربه زدن باشند. تيم طي دو فصل اخير قهرمان شده و اکنون هم عليرغم تمام مشکلات شرايط مناسبي داريم و اين براي برخي سخت است. من به عنوان عضو کوچک خانواده پرسپوليس از تمامي هواداران مي‌خواهم فردا با حضور در محل تمرين و بدون ايجاد حاشيه تنها به حمايت تيم پرداخته تا فصل را به بهترين شکل بار ديگر کنار هم ادامه دهيم.


وي ادامه داد: اين مشکلات باعث نزديکي بين هواداران و بازيکنان مي‌شود و اکنون فهميديم که هيچ کس در کنار ما به جز خودمان نيستيم. همه بايد در کنار هم باشيم تا هيچکس نتواند آسيبي به تيم بزند. بهتر است که همه حواس‌شان را جمع کنند و اين اختلافات و مشکلات هر چه سريعتر حل شود. سال سختي را قرار است براي ما رقم بزنند و اميدوارم هواداران کنار ما باشند.


سيدجلال با اشاره به حواشي احتمالي آينده گفت: اگر قرار باشد اتفاقي در استاديوم آزادي و در بازي‌هاي آتي بيفتد خود هواداران بايد زودتر جلوگيري کنند و به فکر پرسپوليس باشند. در کنار اين تيم که با مشکلات به دنبال ادامه موفقيت است ما به حمايت همه جانبه هواداران نياز داريم و با کمک آنها مي‌توانيم کار بزرگ انجام بدهيم. اين حواشي شکل گرفته به راحتي قابل حل است و آقاي گرشاسبي پيگير اين مشکل بوده و به دنبال اين است تا فضا را آرام مي کند. با اين حال همانطور که گفتم کنار همديگر قادر به حل کردن مشکلات هستيم. کاري نشود که تيم خوب ما از درون ضربه بخورد وقتي دشمنان با مشکلاتي که ساختند نتوانستند مانع از موفقيت‌هاي ما شوند. همه دوست دارند پرسپوليس ضربه بخورد و من اين را بارها گفتم اما اکنون همه در کنار هم نشان خواهيم داد که چقدر همدل هستيم و براي روزهاي سخت آينده کاملا آماده خواهيم بود. هيچ کس نمي‌تواند به پرسپوليس ضربه بزند وقتي هواداران کنار ما باشند و خودشان دشمنان را از اين تيم دور کنند. فردا منتظر همه‌ي هواداران هستيم تا بدون حاشيه و فقط باحمايت تيم کار بزرگ فصل‌مان را دوباره پيش ببريم.


@navaddaily
 

ارسال در: جمعه 19 مرداد ساعت 15:45 (1397/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن