پاري سن ژرمن 3_0 کائن
شماره خبر : 147381
اختصاصي | تيم فوتبال پاري سن ژرمن اولين ديدار خود در فصل جديد ليگ 1 فرانسه را با پيروزي پشت سر گذاشت.

در آخرين ديدار از هفته نخست ليگ 1 فرانسه  دو تيم پاري سن ژرمن و کائن از ساعت 23:30  در ورزشگاه پارک دو پرنس رو در روي يک ديگر قرار گرفتند که اين ديدار در پايان 90 دقيقه با برتري 3_0 پاريسي ها به پايان رسيد.

ترکيب دو تيم
ترکيب دو تيم

 

پاريسي ها در اولين تجربه مربيگري توخل در ليگ 1 فرانسه بازي را خيلي خوب شروع کردند و در اکثر دقايق بازي توپ و ميدان را در اختيار داشتند. نيمار ستاره برزيلي اين تيم که حواشي زيادي نيز در چند وقت اخير داشت در دقيقه 10 بازي  از روي يک فرار زيبا توپ را براي اولين بار با تور دروازه کائن آشنا کرد.

 

 


شرايط بازي پس از گل نيمار تغيير چنداني نکرد و اين شاگردان توخل بودند که اکثرا به سمت دروازه حريف يورش مي بردند، در 34 دقيقه بازي  اين بار نوبت به آدرين رابيو رسيد تا گل دوم بازي را براي پاري سن ژرمن به ثمر برساند.

 شاگردان امري در نيمه دوم سعي در آرام کردن بازي داشتند  در اکثر دقايق بازي با در اختيار گرفتن توپ و ميدان اجازه خلق موقعيت به تيم حريف را نمي دادند. در حالي که بازيکنان دو تيم منتظر سوت پايان بازي بودند تيموتي  از روي اشتباه فاحش گلر حريف يک بار ديگر براي پاري سن ژرمن گلزني کرد تا اولين تجربه مربيگري توخل در ليگ 1 فرانسه با برتري قاطع تيمش همراه شود.

ارسال در: دوشنبه 22 مرداد ساعت 01:34 (1397/5/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن