پوپوليسم بي پايان کي روش؛ پرده گشايي از رفتارهاي کارلوس!
شماره خبر : 147394
اختصاصي | در فاصله 18 روز مانده تا آغاز اولين اردوي تيم ملي ايران براي آماده سازي رقابت هاي جام ملت هاي آسيا، جنگ و درگيري ها باز هم آغاز شده است.

موفقيت تيم ملي ايران در رقابت هاي جام جهاني 2018 روسيه باعث شد تا فدراسيون فوتبال طبق قرار قبلي خود با کارلوس کي روش، به دنبال تمديد قرارداد اين مربي پرتغالي باشد! اما کي روش باز هم همان روش و راه هميشگي را در پيش گرفت تا ساز جدايي هميشه کوک شده اش را باز هم به صدا دربياورد.

 

صحبت از توافق و ادامه همکاري و امضا شدن قرارداد است، اما عملا اين مسئله از سوي کي روش نقض مي شود! عجيب تر اينکه سازمان ليگ رسما برنامه خود را به نحوي تنظيم مي کند که تا 18 روز ديگر ليگ تعطيل شود و باشگاه ها ملي پوشان را در اختيار تيم ملي بگذارند، اما کي روش اعلام مي کند که در اردو ها حضور نخواهد داشت!

 

کارلوس کي روش
کارلوس کي روش

 

فدراسيون فوتبال مدعي مي شود که کي روش تا پايان جام ملت هاي آسيا همراه ايران خواهد بود، اما کي روش در فيسبوک و توئيتر نامه خداحافظي منتشر مي کند! همه چيز چون يک تئاتر ساده لوحانه و احمقانه دل بيننده را مي زند تا در اوج سردرگمي با رفتارهاي آماتور طرفين همه چيز لو برود.

 

اگر کي روش همراه با ايران پاي به رقابت هاي جام ملت هاي آسيا نمي گذارد، پس چگونه سازمان ليگ مدعي مي شود بنا به برنامه درخواستي اين مربي مقاطع تعطيلي ليگ را مشخص ساخته اند؟ اگر کي روش رفتني است پس چرا فدراسيون باشگاه ها را موظف به همکاري با کارلوس مي کند؟

 

کارلوس کي روش
کارلوس کي روش

 

کي روش در گذشته تنها حمايت علي دايي و وينفريد شفر را داشت که با برنامه اعلامي جديدش، اين دو را هم در صف دشمنان خود مي بيند؛ اگر کي روش هنوز پيشنهاد فدراسيون را نپذيرفته است چگونه از همين حالا به باشگاه هاي سايپا و استقلال اعلام کرده است که چه بازيکناني را براي اردوي جام ملت ها زير نظر دارد؟

ارسال در: دوشنبه 22 مرداد ساعت 18:33 (1397/5/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن