متلک مهاجم تيم ملي به مسئول کميته فرهنگي فدراسيون فوتبال+عکس
شماره خبر : 147396
صحبت هاي زمان آبادي در شبکه هاي اجتماعي هم سر و صداي زيادي به پا کرد تا جايي که کريم انصاري فرد، مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان در قسمت ارسال نظر ( کامنت ) صفحه مجازي اينستاگرام درباره اظهار نظر مسئول کميته فرهنگي فدراسيون فوتبال واکنش نشان داد.

به گزارش سايت روزنامه نود ، 

پس از حواشي و چالش هايي که در بازي هاي ليگ برتر و ميان هواداران باشگاه ها شکل گرفت، نقش کميته فرهنگي فدراسيون فوتبال و غلامحسين زمان آبادي، مسئول کميته فرهنگي فدراسيون فوتبال پر رنگ تر از قبل شد و مصاحبه هايي در اين خصوص انجام دادند که برخي از آنها جالب بود و واکنش هايي را به همراه داشت.

بر همين اساس و طبق اعلام برخي رسانه ها، زمان آبادي، فشار تماشاگران و کميته فرهنگي فدراسيون فوتبال را نقش اساسي در پنالتي گرفتن انريکه کاسرس، داور پاراگوئه‌اي ايران و پرتغال دانست و از نقش ويژه کميته فرهنگي صحبت کرد.

صحبت هاي زمان آبادي در شبکه هاي اجتماعي هم سر و صداي زيادي به پا کرد تا جايي که کريم انصاري فرد، مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان در قسمت ارسال نظر ( کامنت ) صفحه مجازي اينستاگرام درباره اظهار نظر مسئول کميته فرهنگي فدراسيون فوتبال نوشت: پس با اين وضعيت از اين به بعد اردو برگزار نمي کنيم همه ميريم سر کلاس کميته فرهنگي فدراسيون

تيکه انصاري فرد به مسئولان فدراسيون فوتبال///

او همچنين در ادامه پيامي براي عليرضا جهانبخش، هافبک ايراني برايتون انگليس گذاشت و بيان کرد: داري مياي از انگليس بي زحمت برام گام به گام کميته فرهنگي فدراسيون بيار

کريم انصاري فرد که در جام جهاني 2018 روسيه هم براي تيم ايران عملکرد خوبي داشت، در بازي آخر يوزهاي ايراني در بزرگترين آوردگاه جهاني فوتبال برابر پرتغال از روي نقطه پنالتي گل تساوي شاگردان کي روش را به ثمر رساند تا ايران با 4 امتياز در رده سوم قرار بگيرد. او هم اکنون عضو باشگاه المپياکوس يونان است و تلاش مي کند تا به تيم ديگري برود.

ارسال در: سه شنبه 23 مرداد ساعت 00:16 (1397/5/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن