دسته گل دلفي روي سر قائدي
شماره خبر : 147407
مدل موي مهدي قائدي در شرايطي خبرساز شده که اين مورد حتي از نظر مسئولان تيم اميد هم يک ناهنجاري به حساب نمي آيد.

به گزارش "روزنامه نود "، در هياهوي جام جهاني رونمايي از مدل موي رامين رضاييان نه تنها در اردوي تيم ملي بلکه در رسانه ها بازتاب زيادي داشت. آرايشگري که در اردوي تيم ملي حاضر شده بود تا موي بازيکنان را اصلاح کند، با درخواست رامين مدل جديدي را براي موي او در نظر گرفت. البته وقتي همه ملي پوشان موي خود را اصلاح مي کردند، خبري از رامين نشد و اين بازيکن که هميشه به ظاهرش اهميت زيادي مي دهد، سر ميز صبحانه از مدل جديد موهاي خود رونمايي کرد.


حالا اتفاق مشابهي در اردوي تيم اميد در آستانه شروع بازي هاي آسيايي رخ داده است. انتشار تصاوير تمرين ديروز تيم فوتبال اميد در اندونزي پيش از شروع بازي هاي آسيايي با يک حاشيه براي ستاره جوان استقلال همراه بود. مدل موي مهدي قائدي اولين چيزي بود که در اين تصاوير براي مخاطب خودنمايي مي کرد و واکنش هايي را هم در پي داشت.


برخي از اينکه يک جوان 19 ساله با چنين ظاهري در تيم فوتبال اميد حضور دارد، انتقاد کردند و شايعاتي هم در اين رابطه از ديروز دست به دست شد. اينکه مثلا مديران تيم اميد به مهدي قائدي اعلام کردند بايد هر چه زودتر مدل موي خود را تغيير بدهد.


اما ماجراي اين مدل موي جنجالي از چه قرار بود؟ مهدي قائدي که همراه ساير اعضاي تيم اميد چند روز را در اردوي چين و حالا در جاکارتا حضور دارد، اصلاح موهاي خود را به يونس دلفي سپرد. اين بازيکن خوزستاني و با استعداد که اخبار درباره پيوستنش به آيندهوون هم به گوش مي رسد، سر بازيکن خوش تکنيک تيم اميد را به اين شکل درآورده و در تمرين ديروز از آن رونمايي شده است.

 


برخلاف رسانه ها و فضاي مجازي که واکنش هاي زيادي به انتشار عکس مهدي قائدي داشتند، حميد استيلي و ساير مسئولان تيم اميد سن و سال اين بازيکن را درک کرده و با او تند برخورد نکردند.


رامين رضاييان که از تجربه و سن و سال بيشتري نسبت به مهدي قائدي دارد، در شرايط مشابهي قرار داشت و به همين خاطر نبايد خيلي راحت به يک جوان 19 ساله خرده بگيريم.


به هر حال نبايد فراموش کرد که ظاهر و نوع پوشش و مدل مو که جزيي از آنها به شمار مي رود، جزو دل خوشي هاي فوتباليست ها و علايق اکثر آنها به حساب مي آيد.

 


بايد منتظر بود و ديد مهدي قائدي با همان مدل موي خبرساز خود فردا مقابل عربستان مي تواند نمايش خيره کننده اش برابر چين را تکرار کند و نگاهها را به جاي مدل مو به ساق پاهايش جلب کند.


قطعا در قرن 21 ميلادي ديگر سفيد کردن دور موي يک بازيکن يا خالکوبي روي دست هايش نمي تواند ناهنجاري به حساب بيايد. اينکه به هر قيمتي بخواهيم براي بازيکن ها آن هم در سطح ملي حاشيه بسازيم و ظاهر آنها را به عنوان يک ناهنجاري در جامعه جلوه دهيم، يک خودزني به شمار مي رود.


البته که بايد مراقب بازيکنان جوان بود و آنها را به صورت اصولي از قرار گرفتن در مسيرهاي اشتباه منع کرد؛ به ويژه نفراتي مثل مهدي قائدي که به واسطه حضور در ترکيب استقلال کاملا زير ذره بين هستند.

ارسال در: سه شنبه 23 مرداد ساعت 16:22 (1397/5/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن