بازي‌هاي آسيايي 2018|تمرين پيش از بازي اميدها مقابل عربستان در زمين خاکي + تصاوير
شماره خبر : 147409
تمرين تيم فوتبال اميد کشورمان پيش از ديدار مقابل عربستان در زميني خاکي نزديکي هتل اين تيم برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاري روزنامه نود ، با دستور کادر فني تيم فوتبال اميد و پس از پيگيري‌هاي حميد استيلي يک زمين در نزديکي هتل کلکشن، هتل محل اقامت تيم اميد پيدا شد که البته زمين اين کمپ کاملا خاکي بود. ملي‌پوشان تمرين خود از ساعت 16:30 امروز (سه‌شنبه به وقت محلي) در اين زمين آغاز کردند.

*ابتدا به دليل محدوديت زماني بازيکنان بدن‌هاي خود را گرم کردند و در ادامه براي مرور کارهاي تاکتيکي بازيکنان به دو قسمت تقسيم شدند.

*تمرين امروز زير نظر مستقيم کرانچار و دستيارانش رضا شاهرودي، سهراب بختياري‌زاده و فرشاد ماجدي انجام شد و به نظر مي‌رسيد با توجه به آناليز عربستان برنامه‌هاي تاکتيکي روي نقاط ضعف و قوت سعودي‌ها شکل گرفته بود.

*با توجه به ضعف در ضربات سر که در ديدار دوستانه با تيم ملي چين با آن مواجه شده بودند، در تمرين امروز به مدت 15 دقيقه سانتر به روي دروازه و دفع توپ از سوي مدافعان کار شد.

*فرار از پرسينگ يکي ديگر از برنامه‌هاي تمريني امروز ملي‌پوشان بود. آناليزها نشان داده که عربستاني‌ها مهارت زيادي در پرسينگ دارند، به همين دليل امروز کرانچار و دستيارانش به شدت از بازيکنان مي‌خواستند با درايت از فضاهاي تحت فشار خارج شوند.

*در بخش پاياني تمرين تمرين پنالتي و ضربات آزاد انجام شد و تمرين خيلي سريع با سرد کردن بدن‌ها به اتمام رسيد.

ارسال در: سه شنبه 23 مرداد ساعت 16:41 (1397/5/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن