پارس جنوبي جم 1_0 استقلال؛ گوهري به نام تار تار
شماره خبر : 147461
اختصاصي | شاگردان شفر اولين شکست فصل را در بوشهر تجربه کردند

در حساس ترين ديدار نخستين روز از هفته چهارم ليگ برتر ايران از ساعت 20:30 دو  تيم استقلال و پارس جنوبي در ورزشگاه تختي شهر جم به مصاف هم رفتند که اين ديدار در نهايت به سود تيم ميزبان به پايان رسيد.


ترکيب پارس جنوبي جم

احمد گوهري، مجتبي لطفي، حامد نورمحمدي، محمد ستاري، سعيد محمدي فر، حسين پوراميني، ميثم نقي زاده، امير ميربزرگي، روح الله سيف اللهي، عماد ميرجوان و ابراهيم صالحي

ترکيب استقلال

سيد مهدي رحمتي، پژمان منتظري، فرشاد محمدي مهر، آرمين سهرابيان، ميلاد زکي پور، علي کريمي، محمد دانشگر، فرشيد اسماعيلي، مرتضي تبريزي، وريا غفوري و روح الله باقري


اين ديدار در حالي آغاز شد که 3 امتياز  مي توانست براي هر يک از دو تيم در جدول بسيار حائز اهميت باشد.در نيمه اول بازيکنان تيم ميزبان با آناليز دقيق شاگردان شفر بسيار  توپ و ميدان با به خوبي در دست داشتند، حرکات ويران کننده روح الله سيف اللهي در کنار بازي خوب ابراهيم صالحي  در اين نيمه باعث شد تا دروازه مهدي رحمتي بار ها و بار ها تهديد شود. در 11 دقيقه بازي آرمين سهرابيان از روي پرس بالاي ابراهيم صالحي با ضربه اي زيبا به اشتباه دروازه خودي را باز کرد تا اولين گل اين ديدار خيلي زود به ثمر برسد.


در ادامه شاگردان تار تار با مهار نفرات کليدي استقلال مانند غفوري و اسماعيلي  به خوبي بازي را در ميانه هاي ميدان حفظ کردند تا نيمه اول با همان تک گل به پايان برسد.

استقلال - پارس جنوبي جم
استقلال - پارس جنوبي جم


شفر در آغاز نيمه دوم اين ديدار همام طارق و رضا آذري را به جاي روح الله باقري و زکي پور به زمين فرستاد؛ همين دو تغيير کافي بود تا وريا غفوري با تغيير پست به جناح چپ بروند و بازي براي آبي هاي تهراني فوق العاده تهاجمي دنبال شود، اما حملات استقلالي ها يکي پس از ديگري  توسط واکنش هاي ديدني احمد گوهري گلر پارس جنوبي جم دفع مي شد.

استقلال - پارس جنوبي جم
استقلال - پارس جنوبي جم


اين ديدار در نهايت با همان گل به خودي آرمين سهرابيان با نتيجه 1_0 به نفع شاگردان تار تار به پايان رسيد تا اولين شکست شاگردان شفر در ليگ هجدهم رقم بخورد.

ارسال در: پنجشنبه 25 مرداد ساعت 22:39 (1397/5/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن